Vyhledat zájezd

Hotel Malolo Island Resort

Fidži, Mamanuca

Strava Bez stravy, Plná penze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 11 dní, 13 dní
Doprava Letecká
Počasí
25 °C - Oblačno
25 °C - Oblačno
Cena za osobu od 76 482 Kč

Dostupných: 2 005 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění Luxusní dovolená

Poloha

Malolo Island Resort ****, Mamanuca: Luxusní resort se nachází na tropickém ostrově Malolo a je součástí souostroví Mamanuca (25 km západně od letiště nadi a hlavního ostrova Viti levu). k dispozici je celkem 47 ,,bure“ (bungalovů).

Popis

Malolo Island Resort ****, Mamanuca: Restaurace, bar s živou hudbou, bazén.Nádherná písečná pláž.

Sport a zábava

Malolo Island Resort ****, Mamanuca: Venkovní bazén, potápění, šnorchlování, vodní sporty na pláži, plachtění, rybaření, lázně, animační programy pro děti.

Ubytování

Malolo Island Resort ****, Mamanuca: Bure (bungalovy) v místním stylu - jeden prostorný pokoj s koupelnou, Wc, fén, klimatizace, větrák, varná konvice, lednička, trezor, terasa. Všechny bure mají výhled na moře.

Stravování

Malolo Island Resort ****, Mamanuca: Bez snídaně bufet; ta lze předplatit, ale pouze jako součást plné penze 1.990,- kč/den.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Nadi na Fidži.

Den 2: PŘÍLET NA FIDŽI: Přílet na Fidži (přelet datové hranice ubere 1 den). Transfer do hotelu, ubytování.

Den 3: POBYT NA FIDŽI: Snídaně. Pobyt v hotelu dle výběru, možnost fakultativních výle tů. Doporučujeme: výlety na malé korálové ostrůvky se šnorchlováním či potápěním v průzračných vodách, návštěvu Zahrad spícího obra se zá pla vou orchidejí a další tichomořské květeny, návštěvu Suvy, hlavního města Fidži s hezkou koloniální i moderní architekturou či výlet do vnitrozemí do folklórní vesnice Navala s původními tradičními domky z přírodních materiálů.

Den 9: ODLET A CESTA DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Prahy, po překonání datové hranice posun data o jeden den nazpět.

Den 11: PŘÍLET DO PRAHY: Možnosti kombinace Pobyt na Fidži lze výhodně zkombinovat s poznávacími zájezdy do Austrálie a na Nový Zéland.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat