Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Tokoriki Island Resort

Fidži, Mamanuca

Strava Bez stravy, Plná penze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 11 dní, 13 dní
Doprava Letecká
Počasí
28 °C - Možnost deště
28 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 101 052 Kč

Dostupných: 1 584 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Luxusní dovolená

Poloha

Tokoriki Island Resort ****, Mamanuca: Luxusní resort se nachází na nejsevernějším ostrově souostroví Mamanuca. zde si budete moci užít večeři na pláži v naprostém soukromí za svitu svíček, trávit den šnorchlováním či navštívit místní lid v jejich vesnici a zúčastnit se jejich tradičních ceremoniálů. resort nabízí ubytování ve 34 vilách a ,,bure“ (bungalovech).

Popis

Tokoriki Island Resort ****, Mamanuca: Bazén, bar, restaurace, butik, lázně, tenisový kurt.

Sport a zábava

Tokoriki Island Resort ****, Mamanuca: Tenis, kajaky, jízda katamarány, půjčení vybavení na šnorchlování, windsurfing, stolní tenis.

Ubytování

Tokoriki Island Resort ****, Mamanuca: Klimatizace, venkovní sprcha, lednice, zařízení k přípravě kávy/čaje, vysoušeč vlasů, žehlička, žehlící prkno, trezor.Ubytování dětí do 12 let není možné.

Stravování

Tokoriki Island Resort ****, Mamanuca: Kontinentální snídaně; možnost a la carte v restauraci. plná penze za příplatek 2.900,- kč/den.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy do Nadi na Fidži.

Den 2: PŘÍLET NA FIDŽI: Přílet na Fidži (přelet datové hranice ubere 1 den). Transfer do hotelu, ubytování.

Den 3: POBYT NA FIDŽI: Snídaně. Pobyt v hotelu dle výběru, možnost fakultativních výle tů. Doporučujeme: výlety na malé korálové ostrůvky se šnorchlováním či potápěním v průzračných vodách, návštěvu Zahrad spícího obra se zá pla vou orchidejí a další tichomořské květeny, návštěvu Suvy, hlavního města Fidži s hezkou koloniální i moderní architekturou či výlet do vnitrozemí do folklórní vesnice Navala s původními tradičními domky z přírodních materiálů.

Den 9: ODLET A CESTA DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště, odlet do Prahy, po překonání datové hranice posun data o jeden den nazpět.

Den 11: PŘÍLET DO PRAHY: Možnosti kombinace Pobyt na Fidži lze výhodně zkombinovat s poznávacími zájezdy do Austrálie a na Nový Zéland.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat