Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Pangalo Island Resort

Filipíny, Bohol

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Cena za osobu od 42 990 Kč

Dostupných: 642 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy

Poloha

Pangalo Island Resort patří mezi nejkvalitnější ubytování na ostrově Bohol je obklopuje pěkná tropická zahrada. Resort se nachází u krásné pláže s bílým pískem, Pangalo Island Resort je vzdálen od letiště 10km což představuje cca 20 minut jízdy.

Popis

Recepce, restaurace, bar, bazén, dětské hřiště, hlídaní dětí na vyžádání, lázně, masáže, obchůdek, směnárna, prádelna, turistické centrum. Písčitá.

Sport a zábava

Tenisový kurt, vodní sporty na pláži, výlety do okolí.

Ubytování

Klimatizace, vlastní sociální zařízení, TV se sat. , telefon, minibar, trezor, balkon nebo terasa.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Filipíny. 2.den - přílet do Manily, (případný přelet na vybraný ostrov) transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Filipín na trase do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Program zájezdu se může změnit, záleží na časech odletů a příletů leteckých společností.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu za příplatek. v restauraci na pláži, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat