Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Panglao Nature Island Resort

Filipíny, Bohol

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 9 dní, 10 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Bouřka
Cena za osobu od 51 990 Kč

Dostupných: 17 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená a potápění

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z Prahy - Ruzyně. Odbavení na letišti 1,5 hod. před odletem.

Den 2: MANILA: Snídaně v letadle. Odpoledne přílet do Manily, hlavního města Filipín. Transfer do hotelu, ubytování. Večerní individuál ní prohlídka města. Po znáte pevnost San tiago, kostel sv. Augustina a čtvrť Makati.

Den 3: MANILA - BOHOL: Snídaně. Odpoledne transfer na letiště, odlet na ostrov Bohol do městečka Tagbilaran. Transfer do resortu. Ubytování.

Den 4: BOHOL: Snídaně. Volný čas na velmi poklid ném, tropickém ostrově Bohol. Ostrov je oblíben především mezi vyznavači klidné a odpočinkové dovolené, pro své podmořské krásy je vyhledáva ným cílem potápěčů. Doporučujeme celodenní výlet po ostrově, který je známý svým jedinečným přírodním úkazem - zcela pravidel nými Chocolates Hills.

Den 9: BOHOL - MANILA: Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Manily. Pokračování letu Manila - Hongkong - Praha. Doporu ču jeme k zájezdu při návratu připojit třídenní (2 noci) pobyt v Hongkongu.

Den 10: PŘÍLET DO PRAHY:

Sport a zábava

Panglao Nature Island Resort ****, Bohol: Bazén, fitness, sauna, masáže, biliár, šipky, šachy a stolní tenis, potápěčské centrum, půjčovna kajaků a windsurfů, půjčovna horských kol, relaxační lázně.

Popis

Panglao Nature Island Resort ****, Bohol: Restaurace, 2 bary, konferenční centrum.Písečná, s bílým korálovým pískem před hotelem.

Ubytování

Panglao Nature Island Resort ****, Bohol: Nastavitelná klimatizace, koupelna s WC a fénem, telefon, TV, rychlovarná konvice, pokojový trezor, balkón či terasa.Na pokoji max. 3 osoby.

Stravování

Panglao Nature Island Resort ****, Bohol: Snídaně, možnost stravování a la carte.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat