Vyhledat zájezd

Hotel Fairways and Bluewater Newcoast Boracay- golf

Filipíny, Boracay

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 13 dní
Doprava Vlastní
Počasí
29 °C - Možnost bouřky

Exotické zájezdy Dovolená a golf

Poloha

Fairways and Bluewater Newcoast Boracay se nachází mezi 4 soukromými zátokami s plážemi a bílým pískem, 20 minut jízdy od letiště a nabízí své vlastnií 18-ti jamkové golfové hřiště.

Popis

Během svého pobytu můžete navštívit lázně Maris Spa s nabídkou relaxačních masáží, nebo se svézt na lanové zip line dráze. Těšit se můžete také na jízdu na koni, projížďky v buggy po pláži nebo na oblíbenou atrakci Bubble Boy Zorb. Počítat lze i se službou hlídání dětí nebo službou praní prádla

Sport a zábava

Fairways and Bluewater Golf & Country Club - Boracay Ohromující golfové hřiště rozkládající se v různorodém terénu, s dechberoucími vodními překážkami a úchvatnými výhledy nabízí perfektní golf na ostrově obklopeném modravým oceánem a bílými písečnými plážemi. Osmnáctijamkové hřiště navržené vynikajícím australským golfistou Grahamem Marshem poskytne zajímavou zkušenost každému hráči. Zatímco prvních devět jamek je poměrně rovinatých s dechberoucími vodními překážkami, vodopády a potoky, dalších devět jamek je kopcovitých, s nádhernými výhledy. Nebezpečí představuje silný vítr. Krásné golfové hřiště, které patří k tajemstvím ostrova Boracay.

Ubytování

K dispozici jsou klimatizované pokoje s výhledem do zahrady nebo na golfové hřiště. Součástí všech pokojů je trezor, kabelová / satelitní TV, chladnička a příslušenství pro přípravu čaje i kávy. V koupelně pak najdete sprchu, bezplatné toaletní potřeby a fén.

Stravování

Snídaně. V restauraci La Terraza jsou podávána místní i mezinárodní menu a na požádání je možné uspořádat soukromou večeři u bazénu nebo na pláži.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Filipíny v lokalitě Boracay nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat