Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Fridays Boracay

Filipíny, Boracay

Strava Bez stravy, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Další názvy
Fridays Boracay
Počasí
28 °C - Bouřka
28 °C - Bouřka
Cena za osobu od 55 290 Kč

Dostupných: 840 zájezdů Zobrazit zájezdy

Exotické zájezdy Dovolená s dětmi

Poloha

Hotel Fridays Boracay se nachází v severní části Boracay, u dlouhé pláže s bílým pískem. Hotel obklopuje pěkná tropická zahrada. Resort se skládá s 34 chatek postavených v tradičním stylu. Transfer do hotelu trvá cca 60 minut jízdy lodí a autem z letiště.

Popis

Recepce, restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar, bazén, konferenční místnost a vybavení, obchůdek, butique, lázně, masáže, salon krásy, manikúra, pedikúra, pokojový servis, hlídání dětí na vyžádání, knihovna, směnárna a prádelna. Písčitá.

Sport a zábava

Občasné animační programy, stolní tenis, plážový volejbal, plážový badminton, šnorchlování, kajak, šlapadla, rybaření, potápění, výlety.

Ubytování

Klimatizace, koupelna s WC, TV se satelitem, telefon, varná konvice, minibar, připojení k internetu, balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně, za příplatek obědy a večeře.

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Filipíny. 2.den - přílet do Manily, (případný přelet na vybraný ostrov) transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Filipín na trase do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Program zájezdu se může změnit, záleží na časech odletů a příletů leteckých společností.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat