Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Henann Boracay Regency

Filipíny, Boracay

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Bouřka
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Exotické zájezdy

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Filipíny. 2.den - přílet do Manily, (případný přelet na vybraný ostrov) transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Filipín na trase do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Program zájezdu se může změnit, záleží na časech odletů a příletů leteckých společností.

Popis

Vstupní hala s recepcí, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 3 bary, kavárna, bazény, spa centrum se širokou nabídkou masáží a procedur, obchod se suvenýry, směnárna, připojení k internetu, business centrum, konferenční prostory a prádelna.Hotel se nachází přímo u písčité pláže.

Sport a zábava

Občasné animační programy, posilovna, vodní sporty na pláži, potápění a rybaření.

Ubytování

V hotelu je celkem 285 pokojů, na výběr je z 9 kategorií ubytování. K vybavení každého pokoje patří Klimatizace, koupelna s WC, fén, kabelová TV, elektronický trezor, telefon, minibar, zařízení pro přípravu kávy a čaje, fpřipojení k internetu zdarma, balkon nebo terasa.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Poloha

Henann Boracay Regency je hotel postavený ve středomořském stylu, leží v tropické zahradě přímo u písčité pláže, v jižní části ostrova Boracay. Transfer z letiště trvá cca hodinu jízdy lodí a autem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Filipíny v lokalitě Boracay nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat