Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Friday's Beach Resort

Filipíny, Boracay

Strava Bez stravy, Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Další názvy
Hotel Fridays Boracay
Počasí
29 °C - Bouřka
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Exotické zájezdy

Poloha

Friday's Beach Resort *****, Filipíny-Boracay: Luxusní hotel se nachází při severním konci hlavní boracayské pláže. Stylové bungalovy tvoří malé atrium, otevřené k pláži. Hotel je zařízen v přírodně tropickém stylu s důrazem na přírodní materiály. Hotel má 34 pokojů, v základní nabídce jsou pokoje de luxe, pokoje kategorie premier blíže moři jsou za příplatek.

Popis

Friday's Beach Resort *****, Filipíny-Boracay: Restaurace, bar, salón krásy, trezory na recepci, butik a obchůdek, dětská pečovatelka.Písečná, s bílým pískem, přímo před hotelem.

Sport a zábava

Friday's Beach Resort *****, Filipíny-Boracay: Bazén, kulečník, stolní tenis, plážový volejbal, půjčovna kajaků, horských kol a vybavení pro šnorchlování, čítárna.

Ubytování

Friday's Beach Resort *****, Filipíny-Boracay: Nastavitelná klimatizace, koupelna s WC, telefon, TV, trezor, houpací síť, terasa.Na pokoji max. 3 osoby.

Stravování

Friday's Beach Resort *****, Filipíny-Boracay: Snídaně, možnost stravování a la carte.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení na letišti 1,5 hod. před odletem.

Den 2: MANILA: Snídaně v letadle. Odpoledne přílet do Manily, hlavního města Filipín. Transfer do hotelu, ubytování. Večerní individuál ní prohlídka města. Po znáte pevnost San tiago, kostel sv. Au gustina a čtvrť Ma ka ti.

Den 3: MANILA - CATICLAN - BORACAY: Snídaně. Odpoledne transfer na letiště, odlet na ostrov Panay do střediska Kali ba. Dále lodí na jeden z nejkrásnějších ostrovů Filipín - Boracay. Ubytování.

Den 4: BORACAY: Snídaně. Volný čas. Pouze 7 km dlouhý ostrů vek Bora cay nabízí nádherné pláže s bí - lým pís kem, lemované palmovými háji. Spolu s měl kým, průzračným a ne ustále pro hřá tým mořem nabízí ostrov nezapome nutelnou exotickou dovole nou.

Den 9: BORACAY - MANILA - PRAHA: Snídaně. Odpoled ne odjezd lodí do městečka Caticlan, odbavení na letišti, odlet do Manily. Odtud pokračo vání letu na trase Manila - Hongkong - Praha. Doporu ču jeme k zájezdu při návratu při po jit třídenní (2 noci) pobyt v Hong kongu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Filipíny v lokalitě Boracay nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat