Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Boracay Regency Beach Resort

Filipíny, Boracay

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Exotické zájezdy Dovolená a potápění Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Boracay Regency Beach Resort****, Boracay: Kvalitní plážový hotel se nachází uprostřed čtyři kilometry dlouhé pláže přímo u moře. Hotel má 195 stylově vybavených pokojů, v základní nabídce jsou pokoje standard, pokoje de luxe za příplatek.

Sport a zábava

Boracay Regency Beach Resort****, Boracay: Velký bazén s dětským brouzdalištěm. Vedle hotelu lze zapůjčit horská kola a motocykly. Na pláži možnost vodních sportů, v okolí je řada potápěčských středisek a prvotřídní potápěčské lokality.

Popis

Boracay Regency Beach Resort****, Boracay: Filipínská a mezinárodní restaurace, v zahra­dě se grilují masa a dary moře, bar, turistické centrum, konferenční centrum.Písečná, s bělostným korálovým pískem, přímo před hotelem.

Ubytování

Boracay Regency Beach Resort****, Boracay: Klimatizace, koupelna, TV, minibar, telefon, balkón. U většiny pokojů přípojka na internet.Na pokoji max. 3 osoby.

Stravování

Boracay Regency Beach Resort****, Boracay: Snídaně, možnost stravování a la carte v hotelové restauraci.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení na letišti 1,5 hod. před odletem.

Den 2: MANILA: Snídaně v letadle. Odpoledne přílet do Manily, hlavního města Filipín. Transfer do hotelu, ubytování. Večerní individuál ní prohlídka města. Po znáte pevnost San tiago, kostel sv. Au gustina a čtvrť Ma ka ti.

Den 3: MANILA - CATICLAN - BORACAY: Snídaně. Odpoledne transfer na letiště, odlet na ostrov Panay do střediska Kali ba. Dále lodí na jeden z nejkrásnějších ostrovů Filipín - Boracay. Ubytování.

Den 4: BORACAY: Snídaně. Volný čas. Pouze 7 km dlouhý ostrů vek Bora cay nabízí nádherné pláže s bí - lým pís kem, lemované palmovými háji. Spolu s měl kým, průzračným a ne ustále pro hřá tým mořem nabízí ostrov nezapome nutelnou exotickou dovole nou.

Den 9: BORACAY - MANILA - PRAHA: Snídaně. Odpoled ne odjezd lodí do městečka Caticlan, odbavení na letišti, odlet do Manily. Odtud pokračo vání letu na trase Manila - Hongkong - Praha. Doporu ču jeme k zájezdu při návratu při po jit třídenní (2 noci) pobyt v Hong kongu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Filipíny v lokalitě Boracay nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat