Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Henann Boracay Regency

Filipíny, Boracay

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 10 dní, 11 dní, 12 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Letecká
Počasí
29 °C - Možnost bouřky
29 °C - Možnost bouřky

Exotické zájezdy

Program

Program pobytového zájezdu: 1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Filipíny. 2.den - přílet do Manily, (případný přelet na vybraný ostrov) transfer do hotelu, ubytování. Volný program 3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů. Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Filipín na trase do Prahy (Vídně) Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet. Program zájezdu se může změnit, záleží na časech odletů a příletů leteckých společností.

Popis

Vstupní hala s recepcí, 3 restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, 3 bary, kavárna, bazény, spa centrum se širokou nabídkou masáží a procedur, obchod se suvenýry, směnárna, připojení k internetu, business centrum, konferenční prostory a prádelna.Hotel se nachází přímo u písčité pláže.

Sport a zábava

Občasné animační programy, posilovna, vodní sporty na pláži, potápění a rybaření.

Ubytování

V hotelu je celkem 285 pokojů, na výběr je z 9 kategorií ubytování. K vybavení každého pokoje patří Klimatizace, koupelna s WC, fén, kabelová TV, elektronický trezor, telefon, minibar, zařízení pro přípravu kávy a čaje, fpřipojení k internetu zdarma, balkon nebo terasa.

Stravování

Stravování je zajištěno formou snídaně.

Poloha

Henann Boracay Regency je hotel postavený ve středomořském stylu, leží v tropické zahradě přímo u písčité pláže, v jižní části ostrova Boracay. Transfer z letiště trvá cca hodinu jízdy lodí a autem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Filipíny v lokalitě Boracay nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat