Vyhledat zájezd

Rezidence Les Terrasses de Fort Boyard

Francie, Akvitánie, Fouras

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
6 °C - Skoro zataženo

Dovolená s dětmi

Popis

Kompletně zrenovovaná rezidence v roce 2012. Všechny obchody a ulice Rue de la Halle, kde najdete každodenní trh, se nacházejí cca 350 m od rezidence. Obě dvě budovy rezidence nabízí apartmány s balkonem a s výhledem na bazén. Tato rezidence umožňuje svým klientům krásný výhled na ostrovy Aix a Oléron. V rezidence je k dispozici recepce, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm (otevřen od poloviny května do konce září dle počasí), venkovní parkoviště zdarma, kryté za poplatek, úschovna kol, wifi připojení na apartmánech za příplatek.

Sport a zábava

Výlety do La Rochelle – památky a jedinečné akvárium, Vaubanova pevnost Brouage, výlety lodí k pevnosti Boyard, Rochefort.

Ostatní

Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu.

Doplňující informace:
Koupelnové prádlo: 6 Eur / osoba.
Pronajmutí TV: 40 Eur / týden.
Půjčení dětské postýlky, židličky, vaničky: 25 Eur / týden.
Internet na recepci: 5 Eur / den, 20 Eur / týden.
Příplatek za zvíře: 45 Eur / týden.
Možnost konečného úklidu: od 55 Eur.
Kryté parkoviště: 30 Eur / týden.

Poloha

Rezidence leží na poloostrově Fouras asi 25 km jižně od La Rochelle, naleznete zde na 5 km písečných pláží a 3 rybářské přístavy. Cca 40 metrů od pláže.

Ubytování

K dispozici jsou kompletně vybavené byty. Jednotlivé byty se mohou lišit svým uspořádáním.

Studio pro 3 osoby - ST3, cca 23 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kabina na spaní s jedním lůžkem, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna s WC.
Studio pro 3 osoby s výhledem na moře nebo bazén - ST3M, cca 23 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kabina na spaní s jedním lůžkem, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna s WC.
Studio umožňuje výhled na moře nebo bazén.
Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 30 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.
Apartmán pro 4 osoby s výhledem na moře nebo bazén - AP4M, cca 30 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.
Apartmán umožňuje výhled na moře nebo bazén.
Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 38 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj v patře s dvěma lůžky, kabina na spaní s palandou, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.
Pokoje jsou typu mezanin.
Apartmán pro 5 osob s výhledem na moře nebo bazén - AP5M, cca 38 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj v patře s dvěma lůžky, kabina na spaní s palandou, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.
Pokoje jsou typu mezanin.
Apartmán umožňuje výhled na moře nebo bazén.
Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 48 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, 2 pokoje s dvěma lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.
Apartmán pro 6 osob s výhledem na moře nebo bazén - AP6M, cca 48 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, 2 pokoje s dvěma lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.
Apartmán umožňuje výhled na moře nebo bazén.
Apartmán pro 8 osob - AP8, cca 52 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, 2 pokoje s dvěma lůžky, pokoj v patře s dvěma lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Akvitánie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat