Vyhledat zájezd

Rezidence Les Terrasses de Fort Boyard

Francie, Akvitánie, Fouras

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
22 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Stravování

Bez stravy.

Popis

Kompletně zrenovovaná rezidence v roce 2012. Všechny obchody a ulice Rue de la Halle, kde najdete každodenní trh, se nacházejí cca 350 m od rezidence. Obě dvě budovy rezidence nabízí apartmány s balkonem a s výhledem na bazén. Tato rezidence umožňuje svým klientům krásný výhled na ostrovy Aix a Oléron. V rezidence je k dispozici recepce, venkovní bazén s dětským brouzdalištěm (otevřen od poloviny května do konce září dle počasí), venkovní parkoviště zdarma, kryté za poplatek, úschovna kol, wifi připojení na apartmánech za příplatek.

Sport a zábava

Výlety do La Rochelle – památky a jedinečné akvárium, Vaubanova pevnost Brouage, výlety lodí k pevnosti Boyard, Rochefort.

Ostatní

Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu.

Doplňující informace:
Koupelnové prádlo: 6 Eur / osoba.
Pronajmutí TV: 40 Eur / týden.
Půjčení dětské postýlky, židličky, vaničky: 25 Eur / týden.
Internet na recepci: 5 Eur / den, 20 Eur / týden.
Příplatek za zvíře: 45 Eur / týden.
Možnost konečného úklidu: od 55 Eur.
Kryté parkoviště: 30 Eur / týden.

Poloha

Rezidence leží na poloostrově Fouras asi 25 km jižně od La Rochelle, naleznete zde na 5 km písečných pláží a 3 rybářské přístavy. Cca 40 metrů od pláže.

Ubytování

K dispozici jsou kompletně vybavené byty. Jednotlivé byty se mohou lišit svým uspořádáním.

Studio pro 3 osoby - ST3, cca 23 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kabina na spaní s jedním lůžkem, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna s WC.
Studio pro 3 osoby s výhledem na moře nebo bazén - ST3M, cca 23 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kabina na spaní s jedním lůžkem, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna s WC.
Studio umožňuje výhled na moře nebo bazén.
Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 30 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.
Apartmán pro 4 osoby s výhledem na moře nebo bazén - AP4M, cca 30 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s dvěma lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.
Apartmán umožňuje výhled na moře nebo bazén.
Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 38 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj v patře s dvěma lůžky, kabina na spaní s palandou, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.
Pokoje jsou typu mezanin.
Apartmán pro 5 osob s výhledem na moře nebo bazén - AP5M, cca 38 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj v patře s dvěma lůžky, kabina na spaní s palandou, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.
Pokoje jsou typu mezanin.
Apartmán umožňuje výhled na moře nebo bazén.
Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 48 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, 2 pokoje s dvěma lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.
Apartmán pro 6 osob s výhledem na moře nebo bazén - AP6M, cca 48 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, 2 pokoje s dvěma lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.
Apartmán umožňuje výhled na moře nebo bazén.
Apartmán pro 8 osob - AP8, cca 52 m2, obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, 2 pokoje s dvěma lůžky, pokoj v patře s dvěma lůžky, plně vybavený kuchyňský kout (elektrický vařič, myčka na nádobí, digestoř, mikrovlnná trouba, lednice), koupelna, většinou oddělené WC.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Akvitánie nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat