Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Center Parcs Moselle

Francie, Alsasko, Les Trois Forets

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Počasí
24 °C - Jasno
24 °C - Jasno

Hory a jezera

Stravování

bez stravy. Možnost dokoupit snídani nebo polopenzi (viz. Rezervujte také).

Ostatní

parkování: centrální parkoviště v ceně. Domácí zvíře: max. 2 zvířata na dům za poplatek (viz. Rezervujte také). Cena ubytování zahrnuje: elektřinu, vodu, topení, lázeňskou taxu, závěrečný úklid a veškeré prádlo. Příjezd/minimální délka pobytu: F4F/F6F/F8F: pondělí, pátek/7 nocí. Úterý 7. 4. ,24. 4. ,26. 5. / 6 nocí. Pondělí a středa 8. 4.–23. 4. /7 nocí. Čtvrtek 7. 5. /6 nocí. Středa 13. 5. /9 nocí. Pondělí 8. 5. /8 nocí. Źádné příjezdy 6. 4. ,1. 5. ,8. 5. ,15. 5. ,25. 5. Další dle rezervačního systému. Začátek/konec nájmu: 15-22/10 h.

Poloha

Komplex luxusně vybavených apartmánů uprostřed přírody. Vodní svět s vnitřní a venkovní pláží, umělým vlnobitím, lezecká stěna a mnoho jiných atrakcí uprostřed krásné přírody a lesa, u hranice s Německem, v blízkosti měst Metz a Nancy.

Popis

komplex s 907 prázdninovými domy s terasou, obchody, restauracemi (rybí restaurace, pizzerie, snack bar, palačinkárna aj.), supermarketem, obchody. Vodní svět „Aqua Mundo“ (cca 5000 m2) se 3 tematickými parky (bambusový, tropický a kokosový), vnitřní a venkovní pláž, umělé vlnobití, peřeje, vířivky, lezecká dráha nad koupalištěm dětská herna vnítřní a venkovní dětské hřiště vnitřní a venkovní hrací svět „Baluba“ vodní svět Aqua Mundo dětský program „Wannabe“ (za poplatek) dětské židličky, dětská postýlka v ceně. Rezervace v CK. Max. počet osob smí být 1 dítětem do 2 let překročen.

Sport a zábava

za poplatek: vnitřní areál: „House of Games“: (2700 m2), sportovní hala pro volejbal, basketbal, badminton, (stolní) tenis, horolezectví, lukostřelba, petanque, bowling. Venkovní areál: lukostřelba, dobrodružný kurz mezi stromy, půjčovna jízdních kol, tenis, fotbal, volejbal. Kanoe a elektrické čluny jezdí parkem (6 km dlouhá řeka).

Ubytování

prázdninové domy jsou luxusně vybavené. Obývací místnost s jídelním koutem a prostorem pro sezení s otevřeným krbem, sat. TV. Kuchyň se sporákem, troubou a myčkou na nádobí. Zařízená terasa. Třípokojové prázdninové domy (F4F/G4F/H4G): pro 1-4 osoby, cca 53 m2, 1 dvoulůžkový pokoj, 1 pokoj se dvěmi oddělenými lůžky. Koupelna s vanou (s vodními tryskami), oddělené WC. Čtyřpokojové prázdninové domy (F6F/G6F/H6F): pro 1-6 osob, cca 72 m2, 1 dvoulůžkový pokoj, 2 pokoje se dvěmi oddělenými lůžky. Koupelna s vanou (s vodními tryskami), koupelna se sprchou, WC. Pětipokojové prázdninové domy (F8F/G8F/H8F): pro 8 osob, cca 92 m2, 1 dvoulůžkový pokoj, 3 pokoje se 2 samostatnými lůžky. Koupelna s vanou (s vodními tryskami), 2 koupelny se sprchou, WC. Navíc televize v ložnici.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Alsasko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat