Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Best Western Cannes Riviera

Francie, Azurové pobřeží, Cannes

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno

Ubytování

Pokoje (A2A): dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vanou, nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, trezorem a klimatizací.
Pokoje (A1A): jednolůžkové pokoje bez možnosti přistýlky. Stejné vybavení jako A2A.

Poloha

Hotel v provensálském stylu, poblíž Palais du Festival, známého díky mezinárodnímu filmovému festivalu. cca 250 m od centra. Cca 200 m od romantického starého města s úzkými uličkami a řadou výborných, útulných restaurací, kde si každý přijde na své.

Popis

veřejná písečná pláž s pozvolným vstupem, vzdálena cca 700 m. velmi stylový, klimatizovaný hotel se 63 pokoji. Společenská místnost s barem, patio, romantická vinárna s velkoplošnou projekční ve sklepním podloubí a 2 výtahy. Na střeše hotelu se nachází bazén (cca 4 x 8 m, otevřený cca 1. 4. –30. 10. ) se zařízenou terasou na opalování a barem u bazénu. Zde si můžete vychutnat nádherný výhled na široký záliv až k červenohnědým skalám masívu Esterel u městečka St. Raphael a historické centrum Cannes s charakteristickým pahorkem, na němž se tyčí starý románský kostel. WiFi zdarma.

Stravování

snídaně: formou bufetových stolů.

Ostatní

parkování: podzemní garáž cca 19 €/den (dle dostupnosti). Domácí zvíře: ne. Lázeňská taxa: cca 1,60€ osoba/den, platba na místě. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 25.3.-27.3. denně/2 noci, 27.6.-30.6. a 5.12.-7.12. denně/3 noci, platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Azurové pobřeží nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat