Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Residence Les Parcs de Grimaud

Francie, Azurové pobřeží, Saint Tropez

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Počasí
30 °C - Jasno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

500 m pláž.
Středověká vesnička Grimaud je položena v pohoří Maures a na okraji zátoky Saint Tropez. Vzdálenost od Fréjus – Saint Raphael asi 35 km, od Nice asi 120 km. Vesnička Grimaud si zachovala svůj středověký charakter – dlážděné uličky, římský chrám a zřícenina středověkého hradu tvoří kouzelnou charakteristiku této vesničky, položené na kopečku situovaném nad zátokou Saint Tropez. Několik kilometrů dole naleznete součást městečka - světoznámý přístav Port Grimaud vystavěný dle architekta Francois Spoerry. Mezinárodní renomé Port Grimaud přitahuje každý rok tisíce návštěvníků, kteří se procházejí v těsné blízkosti jeho kanálů. Nejbližší písečné pláže v zátoce Saint Tropez jsou vzdáleny asi 3 km.

Ubytování

Rezidence leží cca 500 m od pláže. Skládá se z několika malých 2- až 3-patrových budov vystavěných v typickém provensálském stylu. K dispozici je recepce, venkovní bazén s lehátky a slunečníky, venkovní parkoviště, bar, snack bar, malý obchůdek s potravinami, tenisový kurt, multifunkční hřiště, zázemí pro děti.Byty jsou kompletně vybaveny k pobytu u moře. Studio pro 5 osob - ST5, cca 20-25 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrické plotýnky, myčka, rychlovarná konvice, lednice vetšinou s malým mrazícím boxem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro dvě osoby a lůžko pro jednu osobu, spací kout s palandou, koupelna, většinou oddělené WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem, TV, trezor za příplatek.Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 25-30 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrické plotýnky, myčka, rychlovarná konvice, lednice vetšinou s malým mrazícím boxem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro dvě osoby a s jedním lůžkem, pokoj s manželskou postelí, koupelna, většinou oddělené WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem, TV, trezor za příplatek.Apartmán pro 7 osob - AP7, cca 30-40 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrické plotýnky, myčka, rychlovarná konvice, lednice vetšinou s malým mrazícím boxem, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro dvě osoby a s jedním lůžkem, pokoj s manželskou postelí, kabina na spaní s palandou, koupelna, většinou oddělené WC, balkon nebo terasa se zahradním nábytkem, TV, trezor za příplatek.Apartmán pro 7 osob označený jako AP7+ se liší modernějším pojetím interiéru.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Park nemá tato rezidence v názvu náhodou, budete se zde cítit skutečně jako na procházce v parku. Ať už půjdete k bazénu, či k moři dýchne na Vás provensálská nálada.
Bazén Wi-Fi ST5, AP5,7.
Pobyt s možností návštěv různých pláží v oblasti Saint Tropez až do Le Lavandou nebo v oblasti Sainte Maxime až Cannes.
Https://www.pierreetvacances.com/fr-fr/fp_GIL_location-residence-les-parcs-de-grimaud.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Azurové pobřeží nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat