Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Rezidence Les Rivages Du Parc

Francie, Azurové pobřeží, Menton

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Počasí
29 °C - Jasno
Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Ostatní

Rezidence ve středisku Mentonumístěná v centru města poblíž pláže vzdálené cca 50 metrů, v blízkosti známého kasina a obchůdků. Rezidence má skvělou polohu na procházky historickým centrem Mentonu.
Wi-Fi ST3,4,5, AP4.
Ideální místo na pobyt spojený s poznáváním oblasti, hlavně střediska Mentonu a Monaka.
Https://www.pierreetvacances.com/fr-fr/fp_MEL_location-residence-les-rivages-du-parc.

Ubytování

Rezidence se nachází v klidné části parku, asi 50 m od moře. Rezidence nabízí zcela zrekonstruované a klimatizované byty.K dispozi je recepce s wifi připojením, úschovna zavazadel, kryté parkoviště za příplatek, wifi připojení za příplatek na apartmánech.Byty jsou kompletně vybaveny k pobytu u moře.Studio pro 3 osoby - ST3, cca 24 - 26 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka na nádobí, trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby a lůžko se spaním pro 1 osobu, koupelna s WC, TV.Studia pro 3 osoby se nacházejí v přízemí nebo v prvním patře. Nemají balkon ani terasu. Některá mají výhled do parku.Studio pro 4 osoby - ST4, cca 25 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka na nádobí, trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kout na spaní s dvěma lůžky nebo s palandou oddělený pohyblivou stěnou od obývacího pokoje, koupelna s WC, TV, balkon.Studia pro 4 osoby se nacházejí v druhém patře a výš, jsou orientována na západ (do parku) nebo na jih.Studio pro 5 osob - ST5, cca 26 - 30 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka na nádobí, trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, kout na spaní s dvěma lůžky nebo s palandou oddělený pohyblivou stěnou od obývacího pokoje, kout na spaní s lůžkem pro 1 osobu, koupelna s WC, TV, balkon.Studia pro 5 osob se nacházejí v druhém patře a výš, jsou orientována na západ (do parku), jih nebo sever.Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 26 - 30 m2, plně vybavený kuchyňský kout (lednice, sklokeramické plotýnky, myčka na nádobí, trouba), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, TV, balkon.Apartmány pro 4 osoby jsou orientovány sever.

Stravování

Vlastní.

Poloha

Centrum města 50 m pláž.
Rezidence je situována ve středisku Menton, které leží mezi Monakem a italskou hranicí. Tato 9-ti patrová rezidence se nachází v centru města poblíž pláže vzdálené cca 50 metrů, v blízkosti známého kasina a obchůdků. Rezidence má skvělou polohu na procházky historickým centrem Mentonu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Azurové pobřeží nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat