Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence L'anse De Pramousquier

Francie, Azurové pobřeží, Le Lavandou

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
22 °C - Jasno
22 °C - Jasno

Poloha

Velmi oblíbené prázdninové letovisko Pramousquier - Le Lavandou se nachází cca 30 km od Saint Tropez a 25 km od Hyeres.
Samotná rezidence je situována v nádherném parku o rozloze 1,5 hektarů s exotickou vegetací, cca 2 km od komerčního zázemí střediska. Nejbližší obchůdek s potravinami je od rezidence vzdálen asi 200 m.

Ubytování

Rezidence vystavěna v tradičním jihofrancouzském stylu se nachází cca 50 m od jedné z 12 krásných písečných pláží v této oblasti.
K dispozici je recepce, dětský bazén, multisportovní hřiště, hřiště na volejbal, hřiště na petanque, stolní tenis, kryté parkoviště za příplatek, venkovní parkoviště zdarma, donáška čerstvého pečiva - objednávky ráno na baru Café Bleu.
Byty jsou kompletně a komfortně vybaveny k pobytu u moře.

Studio pro 5 osob - ST5, cca 23 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrické plotýnky, trouba, lednice, myčka na nádobí, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby a lůžko se spaním pro 1 osobu, kabina na spaní s palandou, koupelna s WC, TV, většinou balkon nebo terasa ze zahradním nábytkem.

Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 28 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrické plotýnky, trouba, lednice, myčka na nádobí, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby a lůžko se spaním pro 1 osobu, pokoj s manželskou postelí, koupelna, většinou oddělené WC, TV, většinou balkon nebo terasa ze zahradním nábytkem.

Apartmán pro 5 osob - AP5+, cca 33-37 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrické plotýnky, trouba, lednice, myčka na nádobí, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby a lůžko se spaním pro 1 osobu, pokoj s manželskou postelí, koupelna, většinou oddělené WC, TV, většinou balkon nebo terasa ze zahradním nábytkem.

Apartmán pro 7 osob - AP7, cca 35 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (elektrické plotýnky, trouba, lednice, myčka na nádobí, kávovar), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby a lůžko se spaním pro 1 osobu, pokoj s manželskou postelí, kabina na spaní s palandou, koupelna, většinou oddělené WC, TV, většinou balkon nebo terasa ze zahradním nábytkem.
Většina apartmánů pro 7 osob jsou ve formě duplexu.

Stravování

Vlastní.

Ostatní

Jedinečné klidné místo pro romantický pobyt. V oblasti naleznete na 12 krásných písečných pláží a několik skalnatých zátok. Možnost výletů lodí na pláže ostrovů Iles d’Or. Oblast je zcela odlišná od mondénních letovisek Cannes, Nice, Monako.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Azurové pobřeží nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat