Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Les Félibriges

Francie, Azurové pobřeží, Cannes

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
23 °C - Jasno
23 °C - Jasno

Popis

Nově zrekonstruovaná 7-patrová rezidence má k dispozici recepci, bazén, placené parkoviště, zdarma přístup na internet.

Ostatní

Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu. Požadavky na ubytování zasílejte na emailovou adresu CK. Odpověď s případnou nabídkou náhradního ubytování Vám zašleme do 24 hodin.

Doplňující informace:
příplatek za zvíře 40 Eur / týden.
placené parkoviště od 40 Eur / týden (rezervace nelze).
možnost konečného úklidu od 55 Eur.

Ubytování

Rezidence nabízí kompletně zrekonstruované byty s klimatizací.

Studio pro 2 osoby - ST2, cca 22 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba/grill, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, koupelna s WC.
Studia pro 2 osoby mají výhled na město a nemají balkon.
Studio pro 4 osoby - ST4, cca 24 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba/grill, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, kout na spaní s palandou, koupelna, většinou oddělené WC.
Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 24 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba/grill, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby, pokoj s manželským lůžkem nebo s dvěma oddělenými postelemi, koupelna, většinou oddělené WC.
Apartmány pro 4 osoby mají výhled na město a nemají balkon.
Apartmán pro 5 osob - AP5, cca 27 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba/grill, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby a lůžkem pro 1 osobu, pokoj s manželským lůžkem nebo s dvěma oddělenými postelemi, koupelna, většinou oddělené WC.
Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 27 m2, kompletně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednice, mikrovlnná trouba/grill, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou s lůžkem pro 2 osoby a vysouvacím lůžkem pro 2 osoby, pokoj s manželským lůžkem, koupelna, oddělené WC.

Poloha

Rezidence leží v historické části Cannes ve čtvrti Suquet. Pláž Midi leží od rezidence cca 100 m, první obchody se nacházejí cca 50 m od rezidence. Slavný Palais des Festival a promenáda Croisette leží cca 1 km od rezidence.

Stravování

Bez stravy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Azurové pobřeží nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat