Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Les Bains

Francie, Bretaň, Trégastel

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Apartmány Les Bains
Počasí
17 °C - Zataženo
17 °C - Zataženo

Ubytování

Rezidence se na nachází přímo na pobřeží, nabízí výhled na zátoku Sainte Anne a na ostrůvek l'Ilot de Costaeres. Rezidence se nachází cca 100 m od obchodů.
K dispozici je recepce s wifi připojením, venkovní parkoviště (1 místo na apartmán).

Byty jsou kompletně vybaveny.
Studio pro 2 osoby - ST2, cca 18 - 24 m2, kuchyňský kout (plotýnky se sklo-keramickou deskou, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, koupelna s WC.

Apartmán pro 4 osoby - AP4, cca 27 - 39 m2, kuchyňský kout (plotýnky se sklo-keramickou deskou, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí nebo s palandou, koupelna s WC.
Některé apartmány jsou typu duplex.

Apartmán pro 4 osoby s výhledem na moře - AP4M, cca 27 - 39 m2, kuchyňský kout (plotýnky se sklo-keramickou deskou, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí nebo s palandou, koupelna s WC.
Některé apartmány jsou typu duplex.

Apartmán pro 6 osob - AP6, cca 33 - 34 m2, kuchyňský kout (plotýnky se sklo-keramickou deskou, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí nebo s palandou, kabina na spaní s palandou, koupelna s WC.
Některé apartmány jsou typu duplex.

Apartmán pro 6 osob s výhledem na moře - AP6M, cca 33 - 34 m2, kuchyňský kout (plotýnky se sklo-keramickou deskou, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí nebo s palandou, kabina na spaní s palandou, koupelna s WC.
Některé apartmány jsou typu duplex.

Stravování

Vlastní.

Poloha

Věhlasné přímořské letovisko Trégastal, které leží 3 km od lázní Perros Guirec a 5 km od Lannionu, se nachází přímo v samém srdci krásného pobřeží Granit Rose – Pobřeží růžové žuly. Trégastel nabízí 17 km dlouhé pobřeží lemované plážemi s jemným pískem, malými zátokami a skalními útvary z růžové žuly.

Ostatní

Krásné místo s možností jedinečných výletů po pobřeží Granit Rose (Pobřeží růžové žuly), návštěva lázní Perros Guirec, turistického střediska Ploumanac’h, jež je proslulé jedinečným seskupením skalních útvarů z růžové žuly, a Locquémeau, malý bretaňský přístav.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Bretaň nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat