Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Rezidence Le Grand Panorama

Francie, Haute Savoie, St. Gervais

Rezidence Le Grand Panorama (hlavní fotografie)
  • Rezidence Le Grand Panorama (fotografie 2)
  • Rezidence Le Grand Panorama (fotografie 3)
  • Rezidence Le Grand Panorama (fotografie 4)
  • Rezidence Le Grand Panorama (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Počasí
5 °C – Sněžení
Pobytové zájezdy Lyžařské zájezdy

Poloha

V Saint Gervais, 50 m od stanice kabinové lanovky St. Gervais – Bettex, 150 m od pekařství a restaurace. Další obchody a restaurace najdete v centru městečka vzdáleném cca 800 m (možnost využít skibus zdarma).

Popis

Za týden stihnete jen stěží projet všech 445 km sjezdovek, které skipas Evasion Mont Blanc zahrnu­je. Pokud se vám to podaří, poznáte celkem 6 různých lyžařských oblastí. Od rezidence v Saint Gervais vyjedete kabinou Bettex do stejnojmenné oblasti, kde naleznete dobře upravované sjezdovky všech obtížností. Jedinečným zážitkem je výjezd na vrcholy Mt. Joly nebo Mt. Joux, které skýtají krásný výhled na nejvyšší horu Evropy. Na lyžích se můžete dále vydat do oblastí Megeve nebo Saint Nicolas de Véroce. V Mege­ve doporučujeme především oblast Rochebrune s náročnými sjezdovkami, které hostí i závody Světové­ho poháru nebo oblasti Alpette a Côte 2000 s kvalitními červenými sjezdovkami. Saint Nicolas de Véroce nabízí pěkné modré a červené sjezdovky, ale i širo­ké možnosti pro freeride.Do zbývajících lyžařských areálů se dostanete pouze skibusem nebo autem, ale určitě si nenechte ujít Les Contamines se 120 km širokých sjezdovek a neomezenými freeridingovými terény – (doprava skibusem, zpáteční jízdenka cca 7 €, možno navštívit individuálně či s guidem), plánek str. 46. Tato oblast zaručuje díky vyšší nadmořské výšce ideální sněhové podmínky. Doporučujeme výjezd na nejvyšší vrchol celé oblasti Aiguille Croche (2487 m), odkud se skýtá nádherný výhled na Mont Blanc a odkud také vedou krásné červené sjezdovky. Každá z oblastí má svůj vlastní snowpark. Snowpark Mont Joux v Saint Gervais je dobře udržovaný s mnoha skoky a překážkami různých obtížností včetně airbagu pro bezpečné nacvičování skoků. Freestylisté by určitě neměli vynechat ani snowpark v Les Contamines. Pro děti je k dispozici zábavná sjezdovka Charlotte Marmotte se slalomem, zvonkohrami a video zónou.Novinkou od roku 2020 je nová šestimístná lanovka Chattrix v oblasti St. Nicolas, která nahradila původní dvoumístnou lanovku.

Ubytování

Apartmán AP4*** (2 místnosti, 31–32 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená ložnice s 2 samostatnými lůžky, koupelna, WC většinou oddělené. Apartmán AP5/6*** (2 místnosti, 38–45 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená ložnice s dvoulůžkem nebo dvěma samostatnými lůžky, v kabině nebo v předsíni palanda, koupelna s vanou, WC většinou oddělené, většinou navíc sprchový kout. Apartmán AP6*** (3 místnosti, 42–47 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2?osoby, 2 oddělené dvoulůžkové ložnice (dvoulůžko, samostatné postele, nebo palanda), 2 koupelny, WC většinou oddělené. Apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba s grilem, myčka nádobí), televize, WiFi, balkon nebo terasa.- za příplatek: ručníky + povlečení 10 €, pes cca 25 €. Rezidence: vstupní hala s recepcí a krbem, výtahy, lyžárna, venkovní parkoviště;- za příplatek: kryté parkoviště 25 €/týden (rezervace předem), sauna 3 €/os./seance.

Stravování

Vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Haute Savoie nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat