Vyhledat zájezd

Residence Chalets De Bois Mean

Francie, Hautes Alpes, Les Orres

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Oblačno
Cena za osobu od 8 731 Kč

Dostupných: 20 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce / wi-fi připojení k internetu*, úschovna lyží, výtah (ne ve všech budovách), veřejné parkoviště (ve vzdálenosti max. 300 m), garážová stání*, ranní donáška čerstvého pečiva.

Sport a zábava

Bazén 10 x 5 m s lehátky, vířivka, sauna*, pára*.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Les Orres - lokalita Bois Méan, centrum lokality Bois Méan, resp. Les Orres - max. 50 m, resp. max. 3 km, skiareál Les Orres - max. 200 m.

Ubytování

Studio 4:27 m² - kabina s manželskou postelí či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon či terasaBilo 6:34 m² - 1 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, kabina či vstupní místnost s palandou, sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon či terasa; některé apartmány jsou dvoupodlažníTrilo 6:37 m² - 2 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a případně rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, případná kabina či vstupní místnost s palandou, sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon či terasa; některé apartmány jsou dvoupodlažníTrilo 8:44 m² - 2 ložnice s manželskou postelí s oddělitelnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, kabina či vstupní místnost s palandou, 1x či 2x sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon či terasa; některé apartmány jsou dvoupodlažníTrilo 10:55 m² - 2 ložnice s manželskou postelí s oddělitelnými lůžky, kabina s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, vstupní místnost s palandou, 1x či 2x sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon či terasa; některé apartmány jsou dvoupodlažní.

Ostatní

Upřesnění:residence je tvořena 5 budovami, které jsou od sebe vzdáleny cca 50 m; všechny níže uvedené služby se nachází v budově centrální; apartmány jsou nabízeny bez rozlišení, tedy bez konkretizace budovy, ve které jsou umístěny

  • v blízkosti centra moderní části Les Orres Bois Méan
  • v předešlých letech velmi poptávaná a oblíbená kapacita
  • prostorné, dobře vybavené a moderně zařízené apartmány
  • široké zázemí včetně příjemného relaxačního centra s bazénem, v ceně však bohužel pouze bazén a vířivka
  • poměrně velká vzdálenost od původního centra Les Orres dosažitelného skibusem či po osvětlené promenádě

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat