Vyhledat zájezd

Rezidence Parc des Airelles

Francie, Hautes Alpes, Les Orres

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
11 °C - Bouřka
11 °C - Bouřka

Popis

Byty jsou kompletně vybaveny. Kuchyňský kout (sklo-keramické plotýnky, lednička, myčka, mikrovlnná trouba), koupelna, většinou oddělené WC, TV za příplatek, balkon, venkovní parkoviště.

Ostatní

Povlečení 8 € / osoba, osuška 4 € / osoba, ručník 3 € / osoba, dětská postýlka 25 € / týden, zvíře 25 € / týden, TV 35 € / týden, kryté parkoviště 49 € / týden.

Ubytování

Studio pro 3 osoby – ST3, 25 – 28 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvacím lůžkem a samostatným lůžkem.

Studio pro 4 osoby – ST4, 28 – 29 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvacím lůžkem, spací kout s dvěma lůžky.

Apartmán pro 5 osob – AP5, 30 – 32 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvacím lůžkem a samostatným lůžkem, spací kout s dvěma lůžky nebo pokoj s dvěma lůžky.

Apartmán pro 6 osob – AP6, 33 – 35 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvacím lůžkem, pokoj s vysouvacím lůžkem, spací kout s patrovou postelí.

Apartmán pro 7 osob – AP7, 36 – 38 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvacím lůžkem a samostatným lůžkem, pokoj s vysouvacím lůžkem, spací kout s patrovou postelí, většinou koupelna navíc.

Apartmán pro 8 osob – AP8, 40 – 50 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvacím lůžkem, dva pokoje s dvěma lůžky, spací kout s patrovou postelí nebo s dvěma lůžky.

Apartmán pro 10 osob – AP10, 50 – 60 m2, obývací místnost se sedací soupravou s vysouvacím lůžkem, pokoj s manželskou postelí, dva spací kouty s patrovou postelí.
Apartmán pro 10 osob na vyžádání.

Stravování

Bez stravy.

Poloha

Rezidence Le Parc des Airelles, byla postavena v roce 2009 a nachází se v nové čtvrti Les Orres - Bois Méan, v nadmořské výšce 1800 m. Je situována v těsné blízkosti lanovky Préclaux a sjezdovek. Zastávka skibusu se nachází u rezidence. Do centra střediska asi 10 minut pešky. Ve čtvrti se nalézají 2 restaurace, snack-bar, 3 půjčovny lyží, supermarket. Z rezidence je krásný výhled na sjezdovky, na údolí a na okolní masívy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Hautes Alpes nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat