Vyhledat zájezd

Residence A Chalets Parc Aux Etoiles

Francie, Hautes Alpes, Puy St. Vincent

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
-12 °C - Jasno
Cena za osobu od 8 890 Kč

Dostupných: 6 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Poloha Puy St. Vincent 1800, centrum - 800 m, skiareál Puy St. Vincent - 50 m.

Popis

Recepce, lobby, lyžárna, výtah, parkoviště (počet míst omezen), garážová stání za popl. (počet míst omezen), pračka a sušička za popl., obchod se sportovními potřebami, venkovní vyhřívaný bazén 7 x 3 m, finská sauna za popl.

Ubytování

Studio 4 - 30 m² - 1 ložnice či kabina se 2 sam.lůžky či palandou, obývací pokoj s kuch.koutem a rozkl.gaučem pro 2 (možno i typ "šuplík") či 2 sam.lůžky, soc.zař., TV sat., myčka nádobí, trouba či mikrovlnka, zpravidla kávovar, rychlovarná konvice, topinkovač, wi-fi, balkon či terasa chalet 7 - 41 m² - 1. podlaží chaletu: obývací pokoj s kuch.koutem a rozk.gaučem pro 2 (možno i typ "šuplík") či 2 sam.lůžky, soc.zař. (jen WC), balkon; 2. podlaží chaletu: 1 ložnice s manž.postelí, 1 ložnice s 1 sam.lůžkem a palandou, soc.zař., TV sat., myčka nádobí, trouba či mikrovlnka, zpravidla kávovar, rychlovarná konvice, topinkovač, wi-fi na vyžádání typologie studio 6, bilo 7, chalet 8.

Stravování

Bez stravování.

Ostatní

Tipy pro správnou volbu: jedna z novějších ubytovacích kapacit ve středisku nabídka ubytování v oblíbených chaletech - ideální varianta ubytování pro větší rodiny prostorné, prakticky a kvalitně zařízené apartmány.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat