Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Residence Signal Du Prorel

Francie, Hautes Alpes, Serre Chevalier

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Jasno

Poloha

Rezidence s nově rekonstruovanými pokoji se nachází v Briançonu (Serre Chevalier 1200), cca 50 m od kabinové lanovky Prorel. Obchody jsou v blízkém okolí, kousek od zastávky skibusu, cca 15 min. pěšky od historického centra.

Popis

Rezidence s moderně vybavenými pokoji kousek od kabinové lanovky
Studio a apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, varná deska nebo el. plotýnky, trouba, myčka nádobí), většinou TV, balkon. Rezidence: výtah, lyžárna, malé venkovní parkoviště u rezidence, WiFi; za příplatek: ručníky 10 €/os., dětská sada (postýlka, židle) 35 €, pes 35 €, kryté parkoviště 22 €/týden (Silo du Prorel do 1,9 m nebo rez. Aigle Bleu do 2,2 m – rezervace není možná).

Ubytování

Studio ST2*** (1 místnost, cca 18–20 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, sprchový kout s WC. Studio ST4*** (1 místnost, 24–26 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, spací kout s palandou, koupelna s WC. Apartmán AP6*** (2 místnosti+kabina, 38 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, ložnice s dvoulůžkem nebo 2 jednotlivými lůžky, spací kout/kabina s palandou, koupelna s WC.

Stravování

Vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Hautes Alpes nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat