Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Couleurs Soleil

Francie, Isere, Alpe d'Huez

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
3 °C - Jasno
3 °C - Jasno
Cena za osobu od 8 690 Kč

Dostupných: 11 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Upřesnění: residence je tvořena 2 sousedícími budovami; všechny níže uvedené služby se nachází v budově hlavní; apartmány jsou nabízeny bez rozlišení, tedy bez konkretizace budovy, ve které jsou umístěnyTV, myčka nádobí, mikrovlnka, zpravidla wi-fi připojení k internetu* * služby za příplatek

  • vzhledem k drahému lyžování ve vyhlášeném skiareálu výhodné cenové podmínky
  • oblíbená residence nacházející se v těsné blízkosti centra střediska
  • snadný přístup na kabinovou lanovku s rychlým spojením na sjezdovky v Alpe d'Huez
  • veřejný bazén Les Cristaux včetně sauny a páry v sousedství residence, bohužel však za poplatek
  • jednodušeji vybavené apartmány

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Poloha

Oz en Oisans, centrum - 150 m, skiareál Oz en Oisans - 150 m.

Popis

Recepce, společenská místnost / wi-fi připojení k internetu, úschovna lyží, místnost pro úschovu zavazadel, výtah, veřejné parkoviště (ve vzdálenosti max. 200 m), veřejné garáže* (ve vzdálenosti max. 500 m), pračka* * služby za příplatek.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Studio 4: 25 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík"), kabina s palandou či neuzavřené zvýšené patro v rámci obývacího pokoje s manželskou postelí, sociální zařízení se sprchou či vanou, zpravidla balkon.

Studio 5: 28 m² - 1 ložnice či kabina bez okna s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky či palandou a případně 1 dalším samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") a případně 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení se sprchou či vanou, zpravidla balkon.

Bilo 6: 30 m² - 1 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík"), kabina či vstupní místnost s palandou, sociální zařízení se sprchou či vanou, zpravidla balkon.

Bilo 7: 40 m² - 1 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky a případně 1 dalším samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, kabina či vstupní místnost s palandou a případně 1 dalším lůžkem ve formě "šuplíku", 1x či 2x sociální zařízení se sprchou či vanou, zpravidla balkon či terasa.

Základní popis pokojů:
pokoj 1 - pokoj s 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 2 - pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 3 - pokoj s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem či se 3 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 4 - pokoj se 2 manželskými postelemi či s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky či se 4 samostatnými lůžky,sociální zařízení zpravidla se sprchouTV, myčka nádobí, mikrovlnka, zpravidla wi-fi připojení k internetu* * služby za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat