Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Résidence Le Crystal Blanc

Francie, Isere, Alpe d'Huez

Résidence Le Crystal Blanc (hlavní fotografie)
 • Résidence Le Crystal Blanc (fotografie 2)
 • Résidence Le Crystal Blanc (fotografie 3)
 • Résidence Le Crystal Blanc (fotografie 4)
 • Résidence Le Crystal Blanc (fotografie 5)Přejít
  do galerie
Zájezd je volný! Vyprodáno
Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Termín 18. 3. (So)– 25. 3. (So)
Délka pobytu 8 dní, 7 nocí
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 220870890009
Počasí
12 °C – Přeháňky
Počasí
12 °C – Přeháňky
Cena za osobu od 15 402FM

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Hory a jezera

Poloha

Snad žádné alpské středisko nekombinuje tradici a modernu tak úspěšně, jako Vaujany. Tato malá idylická vesnička, oblíbená zejména u rodin s dětmi, se nachází na vrchu a také díky svým úzkým a klikatým uličkám neztratila svůj původní alpský šarm. V minulosti byli obyvatelé Vaujany závislí na zemědělství, což se však v poválečných letech zcela změnilo. Vaujany patří i díky vodní elektrárně k nejbohatším obcím Francie. Díky kabinkové lanovce, která spojuje Vaujany se známým lyžařským střediskem Alpe d'Huez, se vesnička stala navštěvovaným cílem mezi nadšenci zimních sportů. Uvolnit se dá ve velkém wellness aquaparku, případně si můžete zabruslit na zbrusu novém kluzišti (58x28m) s velkou tribunou pro diváky a novou bowlingovou dráhou. Vaujany nabízí svým návštěvníkům bezplatné místa na parkování v podzemní garáži. Po náročném dni návštěvníci ocení moderní pohyblivé schody, které vzájemně spojují různé výškové úrovně vesničky. Nesmíme zapomenout i na to, že přímo ve Vaujany se nachází množství restaurací, pizzerií ​​i několik barů, které doplňují obraz o tomto příjemném lyžařském středisku.

Se skipasem "Grand Domaine Ski" máte přístup do areálu Alpe d'Huez, který se rozléhá na jižní/jihozápadní straně, takže je o slunečné paprsky postaráno po celý den. Z Vaujany se pomocí moderní kabinkové lanovky Vaujany-Alpette a Vaujany-Villette rychle a pohodlně dostanete na sjezdovky Alpe d'Huez. Areál Alpe d'Huez (1 125 m – 3 330 m n.m.) patří se svými 250 kilometry sjezdovek, na které vás dopraví 67 vleků a lanovek, ke střediskům s dostatkem sněhové pokrývky po celou sezónu: 80% sjezdovek se nachází v nadmořské výšce nad 1 800 m! Nejatraktivnější z nich, sjezdovka "La Sarenne", začíná na ledovci Sarenne-Gletscher, vede tunelem na přední stranu Pic Blancu a odtud padá prudce do údolí. Se svými 16 kilometry je nejdelší sjezdovkou Evropy! Opravdovým „fajnšmekrům“ nezbývá než doporučit další černou 3 km dlouhou sjezdovku "Le Tunnel", která se prudce řítí z hory Pic Blanc. Ne příliš náročné jsou sjezdovky na Dôme des Petits Rousses. Zejména sjezd "Bartavelles" Vám nabízí za často skvělých sněhových podmínek úchvatný výhled na krajinu a sousedních údolích. Začátečníci najdou vhodné cvičné terény na okraji Alpe d'Huez a v protilehlém středisku Vaujany. Rovněž pro vyznavače snowboardingu je připravena pestrá nabídka: do funparku přímo u sedačkového vleku Le Lac Blanc by se měli odvážit jen skuteční insideři,druhý z funparků nabízí naopak dostatek vyžití i pro méně zkušené freestylisty. Ve Vaujany je nově otevřený snowpark pro začátečníky. V sezóně 2016/17 bude v provozu kombinovaná lanovka z gondoly pro 10 osob a sedačkové pro osm osob, která tak přepraví více jak 3 370 lyžařů za hodinu. Kromě toho bude v sezóně 2020/21 dokončeno propojení lyžařských středisek Monfrais a l'Alpette díky novému pohodlnému lyžařskému vleku Clos Giraud kombinujícímu sedačky a kabinky. Ten usnadňuje nové a pohodlnější možnosti nástupu na rozmanité sjezdy a především dětem umožňuje rychleji se dostat do prostoru pro začátečníky. Díky výstavbě nové kabinkové lanovky l'Eau d'Olle Express je možné se z obce Allemond přes stanici Oz en Oisans snadněji dostat do lyžařského střediska za 8 minut. Tím odpadá více než dvakrát dlouhá cesta přes horskou silnici a lyžaři tak mohou pěšky dojít ke sjezdovkám a vlekům, které se nacházejí dále v lyžařském středisku. S Vašim skipasem máte mimo jiné možnost 1x použít krytý bazén nebo kluziště v Vaujany. Od 18.12.2021 až do 18.03.2022 a také od 26.03.2022 až do 08.04.2022 máte navíc se skipasem na 6 a více dní možnost využít lyžařských středisek Grande Galaxie: lyžujte dva dny v lyžařském středisku Les 2 Alpes - pokaždé jeden den ve střediscích Serre Chevalier (250 km), Puy St. Vincent (75 km) stejně jako ve střediscích Montgenèvre, a Via Lattea (Itálie, 400 km). Pro účely využití obou těchto posledně jmenovaných lyžařských středisek si prosím vyzvedněte stvrzenku na pokladně, a to po předložení skipasu.

Vzdálenost od sjezdovky: 200 - 500 m

Popis

Komfortní Résidence Le Crystal Blanc se nachází v centru Vaujany, nákupní možnosti najdete v bezprostředním okolí, vleky pak po cca 450 m. K vybavení domu patří recepce, lyžárna a posilovna, kterou je možno užívat zdarma. Bezplatná parkovací místa najdete v podzemní garáži ubytování (dle dostupnosti). Při objednání skipasu obdržíte 1x na pobyt volný vstup na bazén a na ledovou dráhu Vaujany. Vybavení Moderní apartmány mají koupelnu nebo sprchu s WC, TV, Wi-Fi obojí za poplatek), obývací místnost na spaní a oddělenou ložnici. Kuchyně je plně vybavená a má sklokeramickou vařící plochu, lednici, mikrovlnou troubu s funkcí grilu a myčku nádobí. Útulné apartmány mají všechny balkon nebo terasu.

Sport a zábava

Běžky: Kolem Alpe d’Huez vede dohromady 50 kilometrů běžeckých tratí různých stupňů obtížnosti. Velmi pěkná je okružní trať ve výšce 2 100 m, ta vás zavede malebnou zimní krajinou kolem četných horských ples! Ambiciózní běžkaři by si neměli nechat ujít 20 km dlouhou „Boucle des Lacs“ – nejdelší běžecká trať této oblasti, dosahující nadmořské výšky 2 100 m je opravdovou výzvou!

Celkem sjezdovek: 250 km

Modrých sjezdovek: 70 km

Červených sjezdovek: 130 km

Černých sjezdovek: 50 km

Celkem vleků: 67

Ubytování

Apartmán - 4 os. (29 - 34 m²), BS
• obývací místnost na spaní s rozkládací pohovkou pro dva a TV (za poplatek)
• ložnice s dvoulůžkem
• balkon nebo terasa

Apartmán - 5 os. (37 - 40 m²), BS
• obývací místnost na spaní s rozkládací pohovkou pro dva a TV (za poplatek)
• ložnice dvoulůžkem a křeslem na spaní
• balkon nebo terasa

Apartmán - 6 os. (cca 35 m²), BS
• obývací místnost na spaní s rozkládací pohovkou a TV (za poplatek)
• ložnice s dvoulůžkem
• výklenek na spaní s patrovou postelí
• balkon nebo terasa

Apartmán - 6 os. (39 - 44 m²), BS
• obývací místnost na spaní s rozkládací pohovkou pro dva a TV (za poplatek)
• ložnice s dvoulůžkem
• výklenek na spaní s patrovou postelí
• balkon nebo terasa

Apartmán - 6 os. (47 - 52 m²), BS
• obývací místnost na spaní s rozkládací pohovkou pro dva a TV (za poplatek)
• ložnice s dvoulůžkem
• ložnice se dvěma jednolůžky nebo patrovou postelí
• balkon nebo terasa

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

  Důležitá upozornění:
 • Psi je třeba v rámci ubytování vodit na vodítku

 • Pro obdržení skipasu je nutné mít sebou doklad totožnosti s fotografií.

  Domácí zvířata: domácí zvířata vítána (60 € na týden, bez krmiva, po předchozím nahlášení a pouze po předložení platného očkovacího průkazu)

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 19 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 19 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 10. 12. – 17. 12. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 12 003 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 12 003 Kč
Přidat k porovnání 17. 12. – 24. 12. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 19 586 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 19 586 Kč
Přidat k porovnání 24. 12. – 31. 12. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 29 262 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 29 262 Kč
Přidat k porovnání 31. 12. – 7. 1. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 18 540 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 18 540 Kč
Přidat k porovnání 7. 1. – 14. 1. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 14 618 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 14 618 Kč
Přidat k porovnání 14. 1. – 21. 1. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 16 187 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 16 187 Kč
Přidat k porovnání 21. 1. – 28. 1. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 16 971 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 16 971 Kč
Přidat k porovnání 28. 1. – 4. 2. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 17 494 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 17 494 Kč
Přidat k porovnání 4. 2. – 11. 2. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 22 986 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 22 986 Kč
Přidat k porovnání 11. 2. – 18. 2. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 27 170 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 27 170 Kč

Poloha

Snad žádné alpské středisko nekombinuje tradici a modernu tak úspěšně, jako Vaujany. Tato malá idylická vesnička, oblíbená zejména u rodin s dětmi, se nachází na vrchu a také díky svým úzkým a klikatým uličkám neztratila svůj původní alpský šarm. V minulosti byli obyvatelé Vaujany závislí na zemědělství, což se však v poválečných letech zcela změnilo. Vaujany patří i díky vodní elektrárně k nejbohatším obcím Francie. Díky kabinkové lanovce, která spojuje Vaujany se známým lyžařským střediskem Alpe d'Huez, se vesnička stala navštěvovaným cílem mezi nadšenci zimních sportů. Uvolnit se dá ve velkém wellness aquaparku, případně si můžete zabruslit na zbrusu novém kluzišti (58x28m) s velkou tribunou pro diváky a novou bowlingovou dráhou. Vaujany nabízí svým návštěvníkům bezplatné místa na parkování v podzemní garáži. Po náročném dni návštěvníci ocení moderní pohyblivé schody, které vzájemně spojují různé výškové úrovně vesničky. Nesmíme zapomenout i na to, že přímo ve Vaujany se nachází množství restaurací, pizzerií ​​i několik barů, které doplňují obraz o tomto příjemném lyžařském středisku.

Se skipasem "Grand Domaine Ski" máte přístup do areálu Alpe d'Huez, který se rozléhá na jižní/jihozápadní straně, takže je o slunečné paprsky postaráno po celý den. Z Vaujany se pomocí moderní kabinkové lanovky Vaujany-Alpette a Vaujany-Villette rychle a pohodlně dostanete na sjezdovky Alpe d'Huez. Areál Alpe d'Huez (1 125 m – 3 330 m n.m.) patří se svými 250 kilometry sjezdovek, na které vás dopraví 67 vleků a lanovek, ke střediskům s dostatkem sněhové pokrývky po celou sezónu: 80% sjezdovek se nachází v nadmořské výšce nad 1 800 m! Nejatraktivnější z nich, sjezdovka "La Sarenne", začíná na ledovci Sarenne-Gletscher, vede tunelem na přední stranu Pic Blancu a odtud padá prudce do údolí. Se svými 16 kilometry je nejdelší sjezdovkou Evropy! Opravdovým „fajnšmekrům“ nezbývá než doporučit další černou 3 km dlouhou sjezdovku "Le Tunnel", která se prudce řítí z hory Pic Blanc. Ne příliš náročné jsou sjezdovky na Dôme des Petits Rousses. Zejména sjezd "Bartavelles" Vám nabízí za často skvělých sněhových podmínek úchvatný výhled na krajinu a sousedních údolích. Začátečníci najdou vhodné cvičné terény na okraji Alpe d'Huez a v protilehlém středisku Vaujany. Rovněž pro vyznavače snowboardingu je připravena pestrá nabídka: do funparku přímo u sedačkového vleku Le Lac Blanc by se měli odvážit jen skuteční insideři,druhý z funparků nabízí naopak dostatek vyžití i pro méně zkušené freestylisty. Ve Vaujany je nově otevřený snowpark pro začátečníky. V sezóně 2016/17 bude v provozu kombinovaná lanovka z gondoly pro 10 osob a sedačkové pro osm osob, která tak přepraví více jak 3 370 lyžařů za hodinu. Kromě toho bude v sezóně 2020/21 dokončeno propojení lyžařských středisek Monfrais a l'Alpette díky novému pohodlnému lyžařskému vleku Clos Giraud kombinujícímu sedačky a kabinky. Ten usnadňuje nové a pohodlnější možnosti nástupu na rozmanité sjezdy a především dětem umožňuje rychleji se dostat do prostoru pro začátečníky. Díky výstavbě nové kabinkové lanovky l'Eau d'Olle Express je možné se z obce Allemond přes stanici Oz en Oisans snadněji dostat do lyžařského střediska za 8 minut. Tím odpadá více než dvakrát dlouhá cesta přes horskou silnici a lyžaři tak mohou pěšky dojít ke sjezdovkám a vlekům, které se nacházejí dále v lyžařském středisku. S Vašim skipasem máte mimo jiné možnost 1x použít krytý bazén nebo kluziště v Vaujany. Od 18.12.2021 až do 18.03.2022 a také od 26.03.2022 až do 08.04.2022 máte navíc se skipasem na 6 a více dní možnost využít lyžařských středisek Grande Galaxie: lyžujte dva dny v lyžařském středisku Les 2 Alpes - pokaždé jeden den ve střediscích Serre Chevalier (250 km), Puy St. Vincent (75 km) stejně jako ve střediscích Montgenèvre, a Via Lattea (Itálie, 400 km). Pro účely využití obou těchto posledně jmenovaných lyžařských středisek si prosím vyzvedněte stvrzenku na pokladně, a to po předložení skipasu.

Vzdálenost od sjezdovky: 200 - 500 m

Popis

Komfortní Résidence Le Crystal Blanc se nachází v centru Vaujany, nákupní možnosti najdete v bezprostředním okolí, vleky pak po cca 450 m. K vybavení domu patří recepce, lyžárna a posilovna, kterou je možno užívat zdarma. Bezplatná parkovací místa najdete v podzemní garáži ubytování (dle dostupnosti). Při objednání skipasu obdržíte 1x na pobyt volný vstup na bazén a na ledovou dráhu Vaujany. Vybavení Moderní apartmány mají koupelnu nebo sprchu s WC, TV, Wi-Fi obojí za poplatek), obývací místnost na spaní a oddělenou ložnici. Kuchyně je plně vybavená a má sklokeramickou vařící plochu, lednici, mikrovlnou troubu s funkcí grilu a myčku nádobí. Útulné apartmány mají všechny balkon nebo terasu.

Sport a zábava

Běžky: Kolem Alpe d’Huez vede dohromady 50 kilometrů běžeckých tratí různých stupňů obtížnosti. Velmi pěkná je okružní trať ve výšce 2 100 m, ta vás zavede malebnou zimní krajinou kolem četných horských ples! Ambiciózní běžkaři by si neměli nechat ujít 20 km dlouhou „Boucle des Lacs“ – nejdelší běžecká trať této oblasti, dosahující nadmořské výšky 2 100 m je opravdovou výzvou!

Celkem sjezdovek: 250 km

Modrých sjezdovek: 70 km

Červených sjezdovek: 130 km

Černých sjezdovek: 50 km

Celkem vleků: 67

Ubytování

Apartmán - 4 os. (29 - 34 m²), BS
• obývací místnost na spaní s rozkládací pohovkou pro dva a TV (za poplatek)
• ložnice s dvoulůžkem
• balkon nebo terasa

Apartmán - 5 os. (37 - 40 m²), BS
• obývací místnost na spaní s rozkládací pohovkou pro dva a TV (za poplatek)
• ložnice dvoulůžkem a křeslem na spaní
• balkon nebo terasa

Apartmán - 6 os. (cca 35 m²), BS
• obývací místnost na spaní s rozkládací pohovkou a TV (za poplatek)
• ložnice s dvoulůžkem
• výklenek na spaní s patrovou postelí
• balkon nebo terasa

Apartmán - 6 os. (39 - 44 m²), BS
• obývací místnost na spaní s rozkládací pohovkou pro dva a TV (za poplatek)
• ložnice s dvoulůžkem
• výklenek na spaní s patrovou postelí
• balkon nebo terasa

Apartmán - 6 os. (47 - 52 m²), BS
• obývací místnost na spaní s rozkládací pohovkou pro dva a TV (za poplatek)
• ložnice s dvoulůžkem
• ložnice se dvěma jednolůžky nebo patrovou postelí
• balkon nebo terasa

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

  Důležitá upozornění:
 • Psi je třeba v rámci ubytování vodit na vodítku

 • Pro obdržení skipasu je nutné mít sebou doklad totožnosti s fotografií.

  Domácí zvířata: domácí zvířata vítána (60 € na týden, bez krmiva, po předchozím nahlášení a pouze po předložení platného očkovacího průkazu)

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat