Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Résidences Prapoutel

Francie, Isere, Chamrousse

Résidences Prapoutel (hlavní fotografie)
  • Résidences Prapoutel (fotografie 2)
  • Résidences Prapoutel (fotografie 3)
  • Résidences Prapoutel (fotografie 4)
  • Přejít
    do galerie
Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
18 °C – Jasno
Pobytové zájezdy Lyžařské zájezdy

Poloha

Vybrané apartmánové rezidence se nachází na různých místech v Prapoutelu a mají přímý přístup na sjezdovky. Maximální vzdálenost k obchodům je cca 400 m.

Popis

Veřejné parkování je možné nedaleko ubytování zdarma. Všechna ubytování mají k dispozici lyžárnu, většina z nich má i výtah.
Dobře vybavené apartmány mají koupelnu nebo sprchu s WC, obývací místnost na spaní s TV (za poplatek), kompletně vybavenou kuchyňskou linku s lednicí, sporákem a většinou i mikrovlnnou troubou a u některých je i myčka na nádobí a balkon.

Ubytování

Studio - 3 os. (cca 18 m²), BS: obývací místnost se třemi možnostmi na spaní, u některých i balkon.

Studio - 4 os. (cca 24 m²), BS: obývací místnost na spaní s rozkládací pohovkou, kabinka na spaní s patrovou postelí, u některých i balkon.

Apartmán - 5 os. (cca 28 m²), BS: obývací místnost na spaní s rozkládací pohovkou, ložnice s patrovou postelí a jednolůžkem, u většiny myčka na nádobí, u některých balkon.

Apartmán - 6 os. (cca 32 m²), BS: obývací místnost na spaní s rozkládací pohovkou, ložnice s možnostmi na spaní pro dva, kabinka na spaní s patrovou postelí, myčka na nádobí, balkon.

Apartmán - 7 os. (cca 43 m²), BS: obývací místnost na spaní s rozkládací pohovkou, ložnice s možnostmi na spaní pro dva, výklenek na spaní s možnostmi na spaní pro tři, oddělené WC, balkon.

Dobře vybavené apartmány mají koupelnu nebo sprchu s WC, obývací místnost na spaní s TV (za poplatek), kompletně vybavenou kuchyňskou linku s lednicí, sporákem a většinou i mikrovlnnou troubou a u některých je i myčka na nádobí a balkon.

Stravování

Bez stravování. Na vyžádání je možné na místě přiobjednat polopenzi (7x snídaně, 7x večeře s předkrmem, hlavním chodem a dezertem) - třeba zadat při objednávce, za poplatek na místě.

Ostatní

Domácí zvířata vítána (30 € na týden, po předchozí domluvě, bez krmiva)

Ve středisku Les 7 Laux je na skipas potřeba fotografie.

  • Při objednání více studií/apartmánů není možné garantovat ubytování ve stejné budově. •Při uvedeném vybavení studií/apartmánů se jedná o příklady, případné odlišnosti jsou proto možné.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Isere nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat