Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Rezidence Ours Blanc

Francie, Isere, Les 2 Alpes

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Oblačno

Ubytování

Studio ST2*** (1 místnost, 23 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací pohovka pro 2 osoby, koupelna, WC většinou oddělené. Apartmán AP4*** (2 místnosti, cca 33 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená dvoulůžková ložnice, koupelna, WC většinou oddělené. Apartmán AP6C*** (2 místnosti + kabina, cca 38 m2), v obývací místnosti s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, oddělená dvoulůžková ložnice, v kabině palanda, koupelna, WC většinou oddělené.

Stravování

Vlastní.

Poloha

V části Les 2 Alpes – Venosc (1640 m), rezidence v centru střediska otevřená před dvěma lety, kousek od sjezdovky a cca 250 m od sedačkové lanovky Diable.

Popis

Nová rezidence s bazénem výhodně situovaná v centru střediska a v blízkosti sjezdovek
Studio, apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba s grilem, myčka nádobí), balkon; za příplatek: TV 40 €/týden, WiFi 8 €/den, 20 €/týden, ručníky 7,50 €/sada/os., dětská sada (postýlka, židle a vanička) 25 €, pes 50 €. Rezidence: vstup do krytého bazénu zdarma; recepce, výtahy, lyžárna; za příplatek: sauna, pára, fitness, kryté parkoviště (rezervace předem z důvodu omezeného počtu míst).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Isere nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat