Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residenční Komplex Marina Corsa

Francie, Korsika, Ghisonaccia

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 10 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Res. komplex Marina Corsa
Počasí
2 °C - Sněžení
2 °C - Sněžení
Cena za osobu od 3 545 Kč

Dostupných: 21 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Ghisonaccia, pláž / dlouhá písečná s převážně pozvolným vstupem do moře - 50 až 150 m, centrum - 5 km.

Popis

Recepce (jen ve vypsaných hodinách), malý snack bar s TV / wi-fi připojení k internetu, vyhrazené parkoviště (1 auto / apartmán), pračka*, sušička*; v blízkosti pak supermarket, restaurace, bar, lékárna .

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Studio 4: 27 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík"), kabina s palandou pro 2 osoby do 12 let, sociální zařízení se sprchou, zpravidla balkon, terasa či předzahrádka.

Bilo 4: 30 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík"), sociální zařízení se sprchou, balkon, terasa či předzahrádka.

Trilo 6: 40 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 menší ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon, terasa či předzahrádka.

Quadrilo 8: 50 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s  2 samostatnými lůžky, 1 menší ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík"), 2x sociální zařízení se sprchou, balkon, terasa či předzahrádka.

Poznámka: rozkládací gauče pro 2 osoby mohou být i o velikosti 1,5 běžného lůžka, některé apartmány jsou dvoupodlažní, taktéž rozloha jednotlivých apartmánů stejné typologie není identická (v popisu vždy nejmenší rozměr).Základní popis pokojů:
pokoj 1 - pokoj s 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 2 - pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 3 - pokoj s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem či se 3 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 4 - pokoj se 2 manželskými postelemi či s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky či se 4 samostatnými lůžky,sociální zařízení zpravidla se sprchou.

Ostatní

Upřesnění: apartmány jsou umístěny v přízemí, v patře či dvoupodlažních podkrovních bytech a to v samostatných dvou či třípodlažních vilkách umístěných v zahradě ležící přímo u vodní říčky mezi písečnou pláží a komplexem

  • rozlehlý residenční komplex umožňující ubytování i opravdu velkým skupinám
  • vhodné jak pro rodiny s dětmi, tak i pro mladé a to i s ohledem možnosti provozování různých vodních sportů v blízkosti komplexu
  • k dlouhé písečné pláži po můstku přes říčku s rákosím
  • v typologii studio 4 možno ubytovat buď max. 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby a 2 děti do 12 let
  • chybějící malý supermarket přímo v komplexu
  • v případě skupinových poptávek nemožnost garantování apartmánů v bezprostřední blízkosti

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat