Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residenční komplex Marina di Pinarello

Francie, Korsika, Marina di Pinarello

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Rezidence Marina Di Pinarello
Počasí
2 °C - Sněžení
2 °C - Sněžení
Cena za osobu od 850 Kč

Dostupných: 42 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Pinarello / Porto Vecchio, pláž / menší písečná s oblázky a skalisky ležící v malém zálivu - 500 m, centrum - 5 km.

Sport a zábava

Bazén s terasou a lehátky (v provozu od 04.06. do 30.09.), resp. dle obsazenosti komplexu), venkovní dráha pro petanque; v blízkosti pak pronájem lodí* či windsurfingů* .

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Upřesnění: apartmány jsou umístěny v jedno či dvoupodlažních vilkách rozmístěných v rozlehlém lesoparku mikrovlnka a kávovar (na vyžádání na recepci, jen do vyčerpání zásob)

  • rozsáhlý residenční komplex ležící v jedné z nejkrásnějších oblastí Korsiky a to v blízkosti k jedněm z nejvyhledávanějších pláží oblasti Santa Lucia di Porto Vecchio
  • vhodné pro ty, kteří chtějí prožít svou dovolenou v klidném prostředí a přesto v dosahu hlavních turistických lákadel starobylých korsických městeček
  • možnost umístění i větších skupin ač nelze přislíbit ubytování v bezprostřední blízkosti
  • vyšší, vzhledem k poptávce a lokalitě však zcela logická cena

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Ubytování

Bilo 4: 30 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon, terasa či předzahrádka.

Trilo 6: 36 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon, terasa či předzahrádka.

Quadrilo 8: 57 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, 2x sociální zařízení se sprchou, balkon, terasa či předzahrádka.

Poznámka: rozkládací gauče pro 2 osoby mohou být i o velikosti 1,5 běžného lůžka, některé apartmány jsou dvoupodlažní, taktéž rozloha jednotlivých apartmánů stejné typologie není identická (v popisu vždy nejmenší rozměr).Základní popis pokojů:
pokoj 1 - pokoj s 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 2 - pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 3 - pokoj s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem či se 3 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 4 - pokoj se 2 manželskými postelemi či s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky či se 4 samostatnými lůžky,sociální zařízení zpravidla se sprchou mikrovlnka a kávovar (na vyžádání na recepci, jen do vyčerpání zásob).

Popis

Recepce (jen ve vypsaných hodinách), venkovní koutek s grilem, vyhrazené parkoviště (1 auto / apartmán), wi-fi připojení k internetu (pouze u bazénu), pračka*, sušička*; v blízkosti pak supermarket, restaurace, bary .

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat