Vyhledat zájezd

Rezidence Le Neptune

Francie, Languedoc-Roussillon, Narbonne Plage

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
13 °C - Jasno

Popis

Výborné místo pro pobyt s možností jedinečných výletů do oblasti Languedoc - Roussillon. Rezidence nabízí klimatizované byty s balkonem. Některé apartmány jsou s výhledem na moře. Studia pro 2 osoby jsou v 1. a 2. patře, apartmány pro 4 a 6 osob se nacházejí ve 3. patře. Rezidence je bez výtahu. Rezidence má k dispozici recepci, wifi připojení na apartmánech za příplatek, snack bar otevřený červenci a srpnu, veřejné parkoviště zdarma u rezidence, soukromé parkoviště rezidence za příplatek (místa jsou limitována).

Poloha

Rezidence se nachází ve středisku Saint Pierre La Mer, které leží cca 2,5 km od letoviska Narbonne Plage. Rezidence je situována přímo u pláže s jemným pískem. Obchody, restaurace jsou v těsné blízkosti rezidence.

Stravování

Bez stravy.

Ubytování

Byty jsou kompletně vybaveny.

Studio pro 2 osoby - ST2 - plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická plotýnka, lednice, mikrovlná trouba), obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, koupelna s WC, balkon nebo terasa, TV za příplatek.
Studio pro 2 osoby s výhledem na moře - ST2M - plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická plotýnka, lednice, mikrovlná trouba), obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, koupelna s WC, balkon nebo terasa, TV za příplatek.
Apartmán pro 4 osoby - AP4 - plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická plotýnka, lednice, mikrovlná trouba nebo elektrická trouba), obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, balkon nebo terasa, TV za příplatek.
Apartmán pro 4 osoby s výhledem na moře - AP4M - plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická plotýnka, lednice, mikrovlná trouba nebo elektrická trouba), obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, balkon nebo terasa, TV za příplatek.
Apartmán pro 6 osob s výhledem na moře - AP6M - plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická plotýnka, lednice, mikrovlná trouba nebo elektrická trouba), obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, 2 pokoje s manželskou postelí, koupelna s WC, balkon nebo terasa, TV za příplatek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Languedoc-Roussillon nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat