Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Le Neptune

Francie, Languedoc-Roussillon, Narbonne Plage

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
28 °C - Oblačno
28 °C - Oblačno

Ubytování

Byty jsou kompletně vybaveny.

Studio pro 2 osoby - ST2 - plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická plotýnka, lednice, mikrovlná trouba), obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, koupelna s WC, balkon nebo terasa, TV za příplatek.
Studio pro 2 osoby s výhledem na moře - ST2M - plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická plotýnka, lednice, mikrovlná trouba), obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, koupelna s WC, balkon nebo terasa, TV za příplatek.
Apartmán pro 4 osoby - AP4 - plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická plotýnka, lednice, mikrovlná trouba nebo elektrická trouba), obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, balkon nebo terasa, TV za příplatek.
Apartmán pro 4 osoby s výhledem na moře - AP4M - plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická plotýnka, lednice, mikrovlná trouba nebo elektrická trouba), obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, balkon nebo terasa, TV za příplatek.
Apartmán pro 6 osob s výhledem na moře - AP6M - plně vybavený kuchyňský kout (sklo-keramická plotýnka, lednice, mikrovlná trouba nebo elektrická trouba), obývací pokoj se spaním pro 2 osoby, 2 pokoje s manželskou postelí, koupelna s WC, balkon nebo terasa, TV za příplatek.

Poloha

Rezidence se nachází ve středisku Saint Pierre La Mer, které leží cca 2,5 km od letoviska Narbonne Plage. Rezidence je situována přímo u pláže s jemným pískem. Obchody, restaurace jsou v těsné blízkosti rezidence.

Stravování

Bez stravy.

Popis

Výborné místo pro pobyt s možností jedinečných výletů do oblasti Languedoc - Roussillon. Rezidence nabízí klimatizované byty s balkonem. Některé apartmány jsou s výhledem na moře. Studia pro 2 osoby jsou v 1. a 2. patře, apartmány pro 4 a 6 osob se nacházejí ve 3. patře. Rezidence je bez výtahu. Rezidence má k dispozici recepci, wifi připojení na apartmánech za příplatek, snack bar otevřený červenci a srpnu, veřejné parkoviště zdarma u rezidence, soukromé parkoviště rezidence za příplatek (místa jsou limitována).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Languedoc-Roussillon nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat