Vyhledat zájezd

Rezidence Nakara

Francie, Languedoc-Roussillon, Agde

Strava Bez stravy
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
19 °C - Jasno
19 °C - Jasno

Dovolená s dětmi Dovolená a golf

Popis

Ubytování v moderním stylu, doporučujeme výlety za poznáním oblasti plné historie, středomořské atmosféry a s širokými možnostmi sportovního vyžití. Všechny uvedené apartmány (i když na našem webu jsou k dispozici) je nutno ověřit u francouzského partnera, zda má volnou kapacitu.

Doplňující informace:

  • TV zdarma
  • wifi ve studiích a apartmánech zdarma
  • koupelnové prádlo 6 Eur / osoba
  • půjčení dětské postýlky a židličky 25 Eur / týden
  • příplatek za zvíře 50 Eur / týden
  • možnost připlacení závěrečného úklidu od 63 Eur
  • vstup do wellness centra a posilovny za poplatek

Ubytování

Nově postavená rezidence (2015) s moderně pojatým exteriérem se skládá z několika budov se studii a apartmány a zahrady s vilkami ("dvojdomky"). K dispozici je recepce, venkovní bazén s brouzdalištěm, wellness centrum (fitness, sauna, pára - za poplatek), bar-restaurace, připojení na internet, venkovní parkoviště. Během letních prázdnin je pro děti ve věku 4 - 15 let zajištěn animační program. Možnost ubytování ve studiích, apartmánech a vilkách.

Studio pro dvě osoby – ST2, cca 23m2, (plotýnky se sklokeramickou deskou, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, varná konev, kávovar), obývací pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, malý balkón, nebo terasa.

Apartmán pro čtyři osoby - AP4., cca 29 - 32m2, kuchyňský kout (plotýnky se sklokeramickou deskou, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, varná konev, kávovar, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro dvě osoby, pokoj s manželskou postelí, koupelna s WC, malý balkon, nebo terasa.

Apartmán pro šest osob – AP6., cca 38m2, kuchyňský kout (plotýnky se sklokeramickou deskou, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, varná konev, kávovar, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro dvě osoby, pokoj s manželskou postelí, spací kout (kabina) s palandou, koupelna s WC, malý balkon, nebo terasa.

Vilka pro šest osob – V6., cca 42m2, kuchyňský kout (plotýnky se sklokeramickou deskou, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, varná konev, kávovar, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro dvě osoby, pokoj s manželskou postelí, pokoj s palandou, koupelna s WC, terasa.

Vilka pro osm osob duplex– V8., cca 42 m2, kuchyňský kout (plotýnky se sklokeramickou deskou, mikrovlnná trouba s grilem, lednice, varná konev, kávovar, myčka nádobí), obývací pokoj s rozkládací sedací soupravou pro dvě osoby, spací kout (kabina) s palandou, v patře pokoj s manželskou postelí, pokoj s palandou, koupelna s WC, terasa.

Stravování

Vlastní.

Poloha

Větší turistické středisko Cap d´Agde nabízí 14km písečných pláží a bohaté možnosti sportovního vyžití - např. mezinárodní tenisové centrum se 60 kurty a golfové hřiště Golf International de Cap d´Agde. Rezidence se nachází 150m od pláže Rochelongue, nejbližší obchody jsou 200m (hypermarket 5km), centrum městečka 500m.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Languedoc-Roussillon nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat