Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Romantická Paříž

Francie, Paříž

Romantická Paříž (hlavní fotografie)

55% sleva až

Strava Dle programu, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní
Doprava Autobusová , Letecká
Další názvy
Adventní Norimberk a Paříž
Adventní Paříž
Adventní Paříž - Město lásky
Adventní Paříž - Město mnoha tváří
...
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno
Cena za osobu od 2 290 Kč

Dostupných: 291 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Adventní zájezdy Poznávací zájezdy Eurovíkendy

Program

1. den
Odlet z Prahy, po příletu panoramatická okružní jízda Paříží, kde se seznámíte se všemi hlavními památkami města s česky mluvícím průvodcem (Champs-Elysées, Vítězný oblouk, Eiffelovi věž, Opera, Louvre, chrám Notre-Dame, Invalidovna, Velký a Malý palác). Transfer do hotelu, ubytování.

2. den
Snídaně. Pěší prohlídka Paříže s česky mluvícím průvodcem. Champs-Elysées, Elysejský palác, chrám Madeleine, Tuilerijské zahrady, Louvre a Opéra, návštěva Muzea parfému Fragonard (vstup zdarma). Odpoledne pěší procházka po Montmartru, zakončená večeří v místní restauraci (předkrm, hlavní jídlo, dezert, nápoj).

3. den
Snídaně. Volný den – individuální program (nákupy, návštěvy památek, restaurace).

4. den
Snídaně, volné dopoledne. Transfer z hotelu na letiště, odlet do Prahy.

Popis

V ceně zájezdu je zahrnuto

  • 3 noci ve dvoulůžkových pokojích 3* hotelu se snídaní, leteckou dopravu z Prahy včetně všech poplatků, služby česky hovořícího průvodce po dobu pobytu (viz. program), transfery letiště–hotel–letiště, zákonné pojištění CK.

V ceně zájezdu není zahrnuto

  • cestovní pojištění (dospělá osoba 290 Kč, dítě do 18 let 190 Kč), vstupy do objektů a památek při prohlídkách, jízdné městské hromadné dopravy, pobytová taxa 1,65 EUR/osooba/noc, platba na místě

Ostatní


UpozorněníMinimální počet účastníků pro realizaci tohoto zájezdu je 16 osob. Změna programu a letových časů dle aktuální situace vyhrazena.

Poloha

Francie / Paříž. Bez ohledu na to, jakou Paříž návštěvník hledá, může k jejímu osobitému kouzlu proniknout jen tehdy, když se nechá volně unášet a dopřeje si dostatek času k pozorování života na ulicích a náměstích, v kavárnách a na tržnicích. Paříž je bezesporu nejkrásnějším městem Francie. Město kultury, krásy, slávy, romantiky, smyslnosti, zábavy, historie a samozřejmé módy. Paříž je plná zajímavých památek, které stojí za to vidět. Určitě byste neměli minout katedrálu Notre-Dame, která je považována za nejkrásnější ukázku středověkého stavitelství v Paříži. Samozřejmostí, kterou budete okouzleni, je symbol Paříže – Eiffelova věž. Nejznámější a nejdelší pařížská třída Champs-Elysées – centrum nejluxusnějších prodejen, restaurací a kaváren – je také povinností každého návštěvníka města. Vítězný oblouk, stojící uprostřed náměstí Charles de Gaulle, z něhož hvězdicovitě vychází dvanáct ulic, vás určitě okouzlí stejně tak, jako Louvre – palácový komplex se světoznámým muzeem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat