Vyhledat zájezd

Hotel Renaissance La Defense

Francie, Paříž

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny
Doprava Letecká
Další názvy
Paříž - Letecký Eurovíkend S Česky Hovořícím Průvodcem - Hotel Renaissance La Defense
Počasí
11 °C - Oblačno

Eurovíkendy

Poloha

Hotel leží v srdci La Défense, největšího moderního administrativního centra Evropy, ukrytý přímo za dominantou La Défense – Grande Arche.

Paříž
Spisovatel Julien Green kdysi řekl, že Paříž je město, o kterém by se mělo mluvit v množném čísle, protože v sobě skrývá spoustu tajemství a protikladů. Velkolepé památky na každém kroku, bohatá a zajímavá historie, světově proslulé galerie, upravené parky a zahrady, typické kavárničky i noblesní restaurace, rušné bulváry i malebné uličky, romantická zákoutí ... Ale hlavně kouzlo a atmosféra, které nejdou popsat, musí se prostě zažít ... Návštěva Paříže bude vždy nezapomenutelným zážitkem.

Program

1.den
Po příletu do Paříže transfer do hotelu a uložení zavazadel v hotelové úschovně. Individuální program nebo fakultativně panoramatický okruh Paříží s českým průvodcem (náměstí Trocadero, Arc de Triomphe, Champs Elysées, náměstí Concorde, Opera, Louvre, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame, Pantheon, Lucemburské zahrady, čtvrť St. Germain, Musée d´Orsay, Invalides, Champ de Mars, Tour Eiffel...). Po okruhu ubytování (cca v 15.00 h.) a informační schůzka v hotelu. Ve večerních hodinách možnost návštěvy Tour Montparnasse s úchvatnou vyhlídkou na Paříž (individuálně nebo s průvodcem, dohoda na místě dle aktuálního počasí).
2.den
Po snídani informační schůzka na recepci hotelu. Pro zájemce procházka malebnými uličkami Montmartru s českým průvodcem v ceně zájezdu (Moulin Rouge, Moulin de la Galette, náměstí Abbesses, Bateau Lavoir, Lapin Agile, Place du Tertre, Sacre Coeur...). Odpoledne a večer individuální program. Po dohodě s průvodcem možnost zajištění oběda či večeře ve stylové pařížské restauraci.
3.den
Po snídani informační schůzka na recepci hotelu. Individuální program nebo možnost fakultativního výletu do Versailles s českým průvodcem. Návrat do Paříže a individuální program. Po dohodě s průvodcem možnost zajištění návštěvy kabaretu (Moulin Rouge/Lido/Crazy Horse) nebo projížďky po Seině s večeří a hudbou.
4.den
Po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Informační schůzka s průvodcem a individuální program. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

V průběhu zájezdu mají klienti možnost zajištění prohlídky muzea Louvre s místním průvodcem (pro malou skupinu). Dle zájmu možnost realizace 2. nebo 4. den zájezdu. Po dohodě s průvodcem na místě zajistí lístky. Délka trvání cca 2 h.

Popis

Nechte se okouzlit historickým a uměleckým dědictvím a poznejte kouzlo romantické atmosféry. Kompletní balíček eurovíkendu do Paříže.

Stravování

Bufetové snídaně.

Ostatní

Fakultativní služby
a) Plavba po Seině
Chcete si vychutnat krásu Paříže trochu jinak? Vidět její památky z jiného úhlu pohledu? Pak je tento výlet právě pro Vás! V průběhu hodinové plavby po Seině Vám neunikne žádná z pařížských pamětihodností.
Kód: S 3699AA (kdykoliv v průběhu zájezdu, délka trvání cca 1 h.).
b) Panoramatický autobusový okruh Paříží
V průběhu panoramatického okruhu Paříží uvidíte známá místa jako je náměstí Trocadero, Arc de Triomphe, Champs Elysées, Operu, Louvre, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame, Pantheon, Lucemburské zahrady, Museé d´Orsay, Invalidovnu, Tours Eiffel a další. To vše s výkladem odborného česky hovořícího průvodce.
kód rezervace S3699AB (minimální počet zájemců pro realizaci: 15).
c) Výlet do Versailles, včetně vstupu do zámku a zahrad
Vydáme se do někdejší residence francouzských králů - zámku a zahrad Versailles. Navštívíme interiér zámku, projdeme se v překrásných rozlehlých zámeckých zahradách a v hlavní sezoně můžeme shlédnout i fontánové představení za doprovodu dobové hudby (červen - říjen). To vše za účasti česky hovořícího průvodce. Z důvodu nutné rezervace přesného počtu zájemců o prohlídku zámku, je nutné si tento výlet koupit nejpozději týden před odletem z Prahy.
Kód: S 3699AC (minimální počet zájemců pro realizaci: 20).
Balíčky za zvýhodněné ceny
Kód: S 3699AD - Balíček A+B.
Kód: S 3699AE - Balíček A+C.
Kód: S 3699AF - Balíček A+B+C.

Ubytování

Pokoje vybavené satelitní TV, minibarem, klimatizací, trezorem, telefonem a fénem. WiFi v lobby zdarma. K dispozici zdarma sauna a fitness.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Paříž nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat