Vyhledat zájezd

Residence Orée Des Pistes

Francie, Rhône-Alpes, Les Sybelles

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Počasí
8 °C - Jasno
Cena za osobu od 9 190 Kč

Dostupných: 16 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lyžařské zájezdy

Poloha

St. Sorlin d'Arves, centrum - 1 km, skiareál St. Sorlin d'Arves - 0 m.

Popis

Recepce, restaurace, dětský koutek, wi-fi připojení k internetu, úschovna lyží, výtah, vyhrazené parkoviště (počet míst omezen), veřejné parkování v blízkosti.

Sport a zábava

Bazén 11 x 5 m, sauna*, pára*.

Ubytování

Bilo 4:26 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou či vanou, balkonBilo 5:32 m² - 1 ložnice s 1 přistýlkou a palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou či vanou, zpravidla balkonTrilo 6:35 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon; některé apartmány jsou dvoupodlažníTrilo 8:44 m² - 1. podlaží apartmánu: 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon; 2. podlaží apartmánu: 1 ložnice s manželskou postelí, kabina s palandou, sociální zařízení (jen WC).

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Upřesnění:residence je tvořena 3 sousedícími budovami; všechny níže uvedené služby se nachází v budově centrální; apartmány jsou nabízeny bez rozlišení, tedy bez konkretizace budovy, ve které jsou umístěny

  • ideální poloha u sjezdovky Perrons skiareálu St. Sorlin d'Arves
  • krytý bazén zahrnut v základní ceně pobytu
  • kvalitní apartmány nejžádanějších typologií
  • větší vzdálenost od centra střediska

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat