Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Résidence Le Hameau du Borsat

Francie, Savoie - Espace Killy, Tignes

Résidence Le Hameau du Borsat (hlavní fotografie)
 • Résidence Le Hameau du Borsat (fotografie 2)
 • Résidence Le Hameau du Borsat (fotografie 3)
 • Résidence Le Hameau du Borsat (fotografie 4)
 • Přejít
  do galerie
Zájezd je volný! Vyprodáno
Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Termín 19. 3. (So)– 26. 3. (So)
Délka pobytu 8 dní, 7 nocí
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 214579935979
Počasí
0 °C – Sněžení
Počasí
0 °C – Sněžení
Cena za osobu od 18 174FM

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Lyžařské zájezdy

Poloha

Tignes (2 100 m) je nejsportovnějším městem, to bylo potvrzeno i sportovními novinami „L'Equipe“. Dle údajů v novinách se tu sportům oddává na 85 % turistů a profesionální sportovci sem jezdí, aby trénovali na mezinárodní závody. Mluvíme-li o sportech zdaleka nemáme na mysli pouze jejich zimní variantu. Samozřejmě nelze popřít, že středisko bez automobilové dopravy boduje především oblíbeným lyžařským střediskem s ledovcovými sjezdovkami na Grande Motte (3 656 m), které jsou otevřeny i v létě, ale možnosti tím zdaleka nejdou vyčerpané. Můžete tu bruslit, vyzkoušet lední potápění nebo procházky ve sněžnicích, heliskiing nebo snowkiting, či dokonce lední horolezectví a jízdy sněhovým skútrem. Tohle všechno nám středisko nabízí navzdory tomu, že bylo v roce 1952 kompletně zaplaveno jezerem „Lac du Chevril“. To co pal bylo vybudováno o 300 m výše, je dnes nejen, že jednou z nejvýše položených vesnic v Evropě, ale i vysoce moderní lyžařské středisko. Středisko se skládá ze tří částí, které obklopují již zmíněné jezero a nabízejí spoustu možností zimních sportů a různé restaurace a možnosti zábavy, včetně pestré nabídky après ski.

Skipas "Tignes" vám umožní přístup ke 300 km nejlépe upravovaných sjezdovek, které společně propojuje 86 vleků. Lyžařský areál patří – v neposlední řadě kvůli dvoum ledovcům "La Grande Motte" a "Pissaillas" – k oblastem se spoustou sněhu a je oblíben jak u zkušených, tak i u začátečníků. Lyžařská střediska v Tignes a Val d’Isère nabízí každé 150 km mnohostranných sjezdovek, které jsou před Bellevarde (2 827 m n.) vzájemně propojeny. Z Tignes máte navíc krásný výhled na horské jezero Lac du Chevril. Začátečníci si mohou zajezdit na Col du Palet nebo na zelených či modrých sjezdovkách nad Tignes-Le Lac. Nároční lyžaři se budou jistě bavit na ledovcové oblasti Grande Motte, kde je ve výšce 3 456 m n.m. čeká nádherný výhled. Jištěné a kontrolované svahy k jízdě v hlubokém sněhu na Vallon de la Sache činí z oblasti ráj pro freeridery. Zde je možné překonat výškový rozdíl až 1 198 m na délce 2,8 km. Zvláštním zážitkem bude také snowpark v Tignes, který má v nabídce atrakce typu tables, slides a skokánků pro začátečníky, ale i pro pokročilé a profíky. Pokud si vašich zimních radovánek chcete užívat na dalších 150 km sjezdovek v areálu Val d’Isère, doporučujeme vám rozšířit si skipas na "Espace Killy" (viz. lyžařský region). Obě oblasti jsou spolu perfektně propojeny a zaručí vám skvělou zábavu! Jen v lyžařském středisku Val d'Isère máte k dispozici 150 km sjezdovek a nabízí např. na plošině ledovce Pissaillas mnoho širokých sjezdovek jednoduché úrovně.Lyžařské středisko nese díky tomu také pečeť "Famille Plus", jelikož místní sjezdy jsou vhodné především pro rodiny s dětmi a nabídka hlídání dětí pro malé lyžaře je tu také veliká. Najdete zde ale také několik červených sjezdovek a náročnějších lyžařských tras mimo jiné u Solaise, které láká především možným sjezdem do údolí. U Pointe du Montet (3 428 m n.m.) najdete mimochodem od června do září pořád ještě dobré sněhové podmínky. K dobré infrastruktuře lyžařského střediska patří také bezplatné Wi-Fi hotspoty na několika horských a údolních stanicích. K začátku sezóny 2017 byla zprovozněna nová desetimístná kabinková lanovka "Solaise", která nahradí Solaise-Express. Tím se zvýší přepravní kapacita o 40 % a sníží dramaticky čekací doba. Lanovka navíc disponuje Wi-Fi a vyhřívanými sedačkami. Lyžařská střediska v Tignes a Val d’Isère jsou vzájemně perfektně propojena a jsou tak zárukou opravdové zábavy na sjezdovkách!

Vzdálenost od sjezdovky: 100 - 200 m

Popis

Útulná Résidence Le Hameau du Borsat se nachází ve středisku Tignes Val Claret, jen cca 50 - 200 m od nejbližších obchodů a lyžařského vleku Grande Motte. Je-li dostatek sněhu, můžete na lyžích sjet až k ubytování. K vybavení residence, která se skládá ze dvou budov patří recepce. Veřejné parkoviště a parkovací garáž se nacházejí cca 400 m od ubytování (za poplatek, rezervace nutná). K tomu můžete využít bezplatného vstupu do bazénu Aquacentra "Le Lagon", a to při objednávce 2 a více denního skipasu po dobu jeho platnosti. Vybavení a stravování Všechna studia a apartmány mají obývací místnost na spaní s TV (za popl.), Wi-Fi (za poplatek), částečně oddělené ložnice, koupelnu nebo sprchu/WC, některé mají oddělené WC. Kuchyňská linka má lednici, sporák, troubu na pečení nebo mikrovlnnou troubu a některé mají myčku na nádobí (kromě apartmánu pro 4 os. (cca 18 m²)). Studia a apartmány jsou některé vybaveny balkonem nebo terasou. Bez stravování. Na přání máte možnost využít každodenně stravování ve formě polopenze v blízkém ubytování Chalet Alpina (za poplatek).

Sport a zábava

Běžky: Tignes má dohromady s Val d'Isère více než 28 km běžeckých tratí. Na obou najdete stezky k procházkám se svými čtyřnohými mazlíčky, Val d'Isère má mimo to k dispozici také tratě k běžkování pro skatingový styl. Vysokohorská stopa je také ve Val d'Isère, u Lac d’Ouilette (2 560 m). Za běžkování na 3 km dlouhé okružní trati zaplatíte poplatek, ale tato investice se vám vyplatí – i pro ty méně zkušené! Tignes má vysokohorskou stopu (6 km) na ledovci ve výšce 2 900 m, na které se můžete prohánět jen v létě a na podzim. Na základě vysokého stupně obtížnosti byste však tyto tratě měli přenechat zkušeným běžkařům! Náročná je i 6,5 km dlouhá trať „Manchet“ ve Val d'Isère. Trasy jsou tedy většinou jednoduššího až středního stupně obtížnosti.

Celkem sjezdovek: 300 km

Modrých sjezdovek: 170 km

Červených sjezdovek: 78 km

Černých sjezdovek: 52 km

Celkem vleků: 83

Ubytování

Studio - 4 os. (cca 21 m²), BS
• obývací místnost na spaní s kuchyní, dvěma rozkládacími lůžky a TV
• kabinka na spaní s patrovou postelí
• oddělené WC (kromě studií s bezbariérovým přístupem)

Apartmán - 5 os. (cca 27 m²), BS
• obývací místnost na spaní s kuchyní, dvěma rozkládacími lůžky a TV
• ložnice s dvoulůžkem a dvěma jednolůžky
• jednolůžko ve vstupním prostoru
• oddělené WC

Apartmán - 6 os. (cca 30 m²), BS
• obývací místnost na spaní s kuchyní, dvěma rozkládacími lůžky a TV
• ložnice s dvoulůžkem nebo dvěma jednolůžky
• patrová postel nebo kabina na chodbě
• oddělené WC

Apartmán - 4 os. (cca 24 m²), BS
• obývací místnost na spaní s kuchyní, dvěma rozkládacími lůžky a TV
• ložnice s patrovou postelí
• oddělené WC

Studio - 4 os. (cca 18 m²), BS
• obývací místnost na spaní s kuchyní, dvěma rozkládacími lůžky a TV
• dvě skládací postele ve vstupním prostoru

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

  Důležitá upozornění:
 • v prostorách ubytování musejí být psi vedeni na vodítk

 • v období francouzských školních prázdnin je třeba parkovací místa před příjezdem telefonicky rezervovat na recepci

 • Bezplatná vstup na koupaliště Lagon.

  Domácí zvířata: domácí zvířata vítána (60 € na týden, bez krmiva, po předchozím nahlášení a jen po předložení platného průkazu o očkování proti vzteklině)

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 29 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 29 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 11. 12. – 18. 12. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 14 620 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 14 620 Kč
Přidat k porovnání SnowTrex
FMod 15 054 Kč
od 15 054 Kč FM
Rezervovat Pokračovat
FM od 15 054 Kč
Přidat k porovnání Intertrans
FMod 14 620 Kč
od 14 620 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 14 620 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 18. 12. – 25. 12. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 17 914 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 17 914 Kč
Přidat k porovnání 18. 12. – 26. 12. (9 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 19 474 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 19 474 Kč
Přidat k porovnání 2. 1. – 9. 1. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 21 814 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 21 814 Kč
Přidat k porovnání 8. 1. – 15. 1. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 20 254 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 20 254 Kč
Přidat k porovnání 9. 1. – 15. 1. (7 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 16 874 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 16 874 Kč
Přidat k porovnání 15. 1. – 22. 1. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 19 994 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 19 994 Kč
Přidat k porovnání SnowTrex
FMod 19 994 Kč
od 19 994 Kč FM
Rezervovat Pokračovat
FM od 19 994 Kč
Přidat k porovnání Intertrans
FMod 20 060 Kč
od 20 060 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 20 060 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 22. 1. – 29. 1. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 20 960 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 20 960 Kč
Přidat k porovnání SnowTrex
FMod 21 294 Kč
od 21 294 Kč FM
Rezervovat Pokračovat
FM od 21 294 Kč
Přidat k porovnání Intertrans
FMod 20 960 Kč
od 20 960 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 20 960 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 29. 1. – 5. 2. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 21 230 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 21 230 Kč
Přidat k porovnání SnowTrex
FMod 21 554 Kč
od 21 554 Kč FM
Rezervovat Pokračovat
FM od 21 554 Kč
Přidat k porovnání Intertrans
FMod 21 230 Kč
od 21 230 Kč
Rezervovat Pokračovat
od 21 230 Kč
Další termíny
Přidat k porovnání 12. 2. – 19. 2. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 29 354 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 29 354 Kč

Poloha

Tignes (2 100 m) je nejsportovnějším městem, to bylo potvrzeno i sportovními novinami „L'Equipe“. Dle údajů v novinách se tu sportům oddává na 85 % turistů a profesionální sportovci sem jezdí, aby trénovali na mezinárodní závody. Mluvíme-li o sportech zdaleka nemáme na mysli pouze jejich zimní variantu. Samozřejmě nelze popřít, že středisko bez automobilové dopravy boduje především oblíbeným lyžařským střediskem s ledovcovými sjezdovkami na Grande Motte (3 656 m), které jsou otevřeny i v létě, ale možnosti tím zdaleka nejdou vyčerpané. Můžete tu bruslit, vyzkoušet lední potápění nebo procházky ve sněžnicích, heliskiing nebo snowkiting, či dokonce lední horolezectví a jízdy sněhovým skútrem. Tohle všechno nám středisko nabízí navzdory tomu, že bylo v roce 1952 kompletně zaplaveno jezerem „Lac du Chevril“. To co pal bylo vybudováno o 300 m výše, je dnes nejen, že jednou z nejvýše položených vesnic v Evropě, ale i vysoce moderní lyžařské středisko. Středisko se skládá ze tří částí, které obklopují již zmíněné jezero a nabízejí spoustu možností zimních sportů a různé restaurace a možnosti zábavy, včetně pestré nabídky après ski.

Skipas "Tignes" vám umožní přístup ke 300 km nejlépe upravovaných sjezdovek, které společně propojuje 86 vleků. Lyžařský areál patří – v neposlední řadě kvůli dvoum ledovcům "La Grande Motte" a "Pissaillas" – k oblastem se spoustou sněhu a je oblíben jak u zkušených, tak i u začátečníků. Lyžařská střediska v Tignes a Val d’Isère nabízí každé 150 km mnohostranných sjezdovek, které jsou před Bellevarde (2 827 m n.) vzájemně propojeny. Z Tignes máte navíc krásný výhled na horské jezero Lac du Chevril. Začátečníci si mohou zajezdit na Col du Palet nebo na zelených či modrých sjezdovkách nad Tignes-Le Lac. Nároční lyžaři se budou jistě bavit na ledovcové oblasti Grande Motte, kde je ve výšce 3 456 m n.m. čeká nádherný výhled. Jištěné a kontrolované svahy k jízdě v hlubokém sněhu na Vallon de la Sache činí z oblasti ráj pro freeridery. Zde je možné překonat výškový rozdíl až 1 198 m na délce 2,8 km. Zvláštním zážitkem bude také snowpark v Tignes, který má v nabídce atrakce typu tables, slides a skokánků pro začátečníky, ale i pro pokročilé a profíky. Pokud si vašich zimních radovánek chcete užívat na dalších 150 km sjezdovek v areálu Val d’Isère, doporučujeme vám rozšířit si skipas na "Espace Killy" (viz. lyžařský region). Obě oblasti jsou spolu perfektně propojeny a zaručí vám skvělou zábavu! Jen v lyžařském středisku Val d'Isère máte k dispozici 150 km sjezdovek a nabízí např. na plošině ledovce Pissaillas mnoho širokých sjezdovek jednoduché úrovně.Lyžařské středisko nese díky tomu také pečeť "Famille Plus", jelikož místní sjezdy jsou vhodné především pro rodiny s dětmi a nabídka hlídání dětí pro malé lyžaře je tu také veliká. Najdete zde ale také několik červených sjezdovek a náročnějších lyžařských tras mimo jiné u Solaise, které láká především možným sjezdem do údolí. U Pointe du Montet (3 428 m n.m.) najdete mimochodem od června do září pořád ještě dobré sněhové podmínky. K dobré infrastruktuře lyžařského střediska patří také bezplatné Wi-Fi hotspoty na několika horských a údolních stanicích. K začátku sezóny 2017 byla zprovozněna nová desetimístná kabinková lanovka "Solaise", která nahradí Solaise-Express. Tím se zvýší přepravní kapacita o 40 % a sníží dramaticky čekací doba. Lanovka navíc disponuje Wi-Fi a vyhřívanými sedačkami. Lyžařská střediska v Tignes a Val d’Isère jsou vzájemně perfektně propojena a jsou tak zárukou opravdové zábavy na sjezdovkách!

Vzdálenost od sjezdovky: 100 - 200 m

Popis

Útulná Résidence Le Hameau du Borsat se nachází ve středisku Tignes Val Claret, jen cca 50 - 200 m od nejbližších obchodů a lyžařského vleku Grande Motte. Je-li dostatek sněhu, můžete na lyžích sjet až k ubytování. K vybavení residence, která se skládá ze dvou budov patří recepce. Veřejné parkoviště a parkovací garáž se nacházejí cca 400 m od ubytování (za poplatek, rezervace nutná). K tomu můžete využít bezplatného vstupu do bazénu Aquacentra "Le Lagon", a to při objednávce 2 a více denního skipasu po dobu jeho platnosti. Vybavení a stravování Všechna studia a apartmány mají obývací místnost na spaní s TV (za popl.), Wi-Fi (za poplatek), částečně oddělené ložnice, koupelnu nebo sprchu/WC, některé mají oddělené WC. Kuchyňská linka má lednici, sporák, troubu na pečení nebo mikrovlnnou troubu a některé mají myčku na nádobí (kromě apartmánu pro 4 os. (cca 18 m²)). Studia a apartmány jsou některé vybaveny balkonem nebo terasou. Bez stravování. Na přání máte možnost využít každodenně stravování ve formě polopenze v blízkém ubytování Chalet Alpina (za poplatek).

Sport a zábava

Běžky: Tignes má dohromady s Val d'Isère více než 28 km běžeckých tratí. Na obou najdete stezky k procházkám se svými čtyřnohými mazlíčky, Val d'Isère má mimo to k dispozici také tratě k běžkování pro skatingový styl. Vysokohorská stopa je také ve Val d'Isère, u Lac d’Ouilette (2 560 m). Za běžkování na 3 km dlouhé okružní trati zaplatíte poplatek, ale tato investice se vám vyplatí – i pro ty méně zkušené! Tignes má vysokohorskou stopu (6 km) na ledovci ve výšce 2 900 m, na které se můžete prohánět jen v létě a na podzim. Na základě vysokého stupně obtížnosti byste však tyto tratě měli přenechat zkušeným běžkařům! Náročná je i 6,5 km dlouhá trať „Manchet“ ve Val d'Isère. Trasy jsou tedy většinou jednoduššího až středního stupně obtížnosti.

Celkem sjezdovek: 300 km

Modrých sjezdovek: 170 km

Červených sjezdovek: 78 km

Černých sjezdovek: 52 km

Celkem vleků: 83

Ubytování

Studio - 4 os. (cca 21 m²), BS
• obývací místnost na spaní s kuchyní, dvěma rozkládacími lůžky a TV
• kabinka na spaní s patrovou postelí
• oddělené WC (kromě studií s bezbariérovým přístupem)

Apartmán - 5 os. (cca 27 m²), BS
• obývací místnost na spaní s kuchyní, dvěma rozkládacími lůžky a TV
• ložnice s dvoulůžkem a dvěma jednolůžky
• jednolůžko ve vstupním prostoru
• oddělené WC

Apartmán - 6 os. (cca 30 m²), BS
• obývací místnost na spaní s kuchyní, dvěma rozkládacími lůžky a TV
• ložnice s dvoulůžkem nebo dvěma jednolůžky
• patrová postel nebo kabina na chodbě
• oddělené WC

Apartmán - 4 os. (cca 24 m²), BS
• obývací místnost na spaní s kuchyní, dvěma rozkládacími lůžky a TV
• ložnice s patrovou postelí
• oddělené WC

Studio - 4 os. (cca 18 m²), BS
• obývací místnost na spaní s kuchyní, dvěma rozkládacími lůžky a TV
• dvě skládací postele ve vstupním prostoru

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

  Důležitá upozornění:
 • v prostorách ubytování musejí být psi vedeni na vodítk

 • v období francouzských školních prázdnin je třeba parkovací místa před příjezdem telefonicky rezervovat na recepci

 • Bezplatná vstup na koupaliště Lagon.

  Domácí zvířata: domácí zvířata vítána (60 € na týden, bez krmiva, po předchozím nahlášení a jen po předložení platného průkazu o očkování proti vzteklině)

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat