Vyhledat zájezd

Rezidence Rond Point Des Pistes

Francie, Savoie - Espace Killy, Tignes

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
23 °C - Oblačno
23 °C - Oblačno

Poloha

Tignes Val Claret (2120 m), u lanovek a metra vedoucího na ledovec. V přízemí rezidence se nachází restaurace a bar, samoobsluhu naleznete ve vedlejší budově. Další obchody a restaurace jsou v přímé blízkosti rezidence.

Popis

Studio a apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, varná deska nebo el. plotýnky, el. nebo mikrovlnná trouba, někdy myčka nádobí), většinou balkon; za příplatek: ručníky 6 €/os./sada, TV 40 €/týden, dětská sada (postýlka, židle, vanička) 25 €, pes 50 €. Rezidence: výtahy, lyžárna; za příplatek: kryté nebo venkovní parkoviště 78–82 €/týden (rezervace předem nutná), mož­nost dokoupení polopenze nebo večeří v nedaleké restauraci (ceny na vyžádání v CK).

Ubytování

Studio ST2** (1 místnost, cca 13 m2), v obývací části s malým kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby nebo 2 samostatná lůžka, koupelna s WC. Studio ST4** (1 místnost, cca 19 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem 2 lůžka a v předsíni 2 lůžka, koupelna s WC. Studio ST4C** (1 místnost + kabina, cca 21 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem 2 lůžka, v oddělené části – kabině 2 lůžka, koupelna s WC. Apartmán AP6** (2 místnosti, cca 30 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem 2 lůžka, v oddělené ložnici (ev. mezonetu) 2 lůžka, v oddělené části – kabině 2 lůžka (někdy varianta: v obývací části 1 lůžko, v oddělené části – kabině 2 lůžka, v mezonetu 2 lůžka nebo palanda, rozkládací gauč nebo 1 lůžko), koupelna, WC oddělené.

Stravování

Vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Savoie - Espace Killy nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat