Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Rezidence Rond Point Des Pistes

Francie, Savoie - Espace Killy, Tignes

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
5 °C - Možnost deště
5 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 9 423 Kč

Dostupných: 29 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Skromné ubytování s ideální polohou přímo u lanovek na Grande Motte
Studio a apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, varná deska nebo el. plotýnky, el. nebo mikrovlnná trouba), většinou balkon; za příplatek: ručníky 7,50 €/os./sada, TV 40 €/týden, dětská sada (postýlka, židle, vanička) 25 €, pes 50 €. Rezidence: výtahy, lyžárna; za příplatek: WiFi na recepci 20 €/týden, veřejné kryté nebo venkovní parkoviště 78–82 €/týden (nutná individuální rezervace a platba předem), mož­nost dokoupení polopenze nebo večeří v nedaleké restauraci (ceny na vyžádání v CK).

Ubytování

Studio ST2** (1 místnost, cca 13 m2), v obývací části s malým kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby nebo 2 samostatná lůžka, koupelna s WC. Studio ST4** (1 místnost, cca 19 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem 2 lůžka a v předsíni 2 lůžka, koupelna s WC. Studio ST4C** (1 místnost + kabina, cca 21 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem 2 lůžka, v oddělené části – kabině 2 lůžka, koupelna s WC. Apartmán AP6** (2 místnosti, cca 30 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem 2 lůžka, v oddělené ložnici (ev. v otevřeném mezonetu) 2 lůžka, v oddělené části – kabině 2 lůžka (někdy varianta: v obývací části 1–2 lůžka, v oddělené části – kabině 2 lůžka, v mezonetu 2 lůžka nebo palanda, rozkládací lůžko nebo 1 samostatné lůžko), koupelna, WC oddělené.

Stravování

Vlastní.

Poloha

Tignes Val Claret (2120 m), u lanovek a metra vedoucího na ledovec. V přízemí rezidence se nachází restaurace a bar, samoobsluhu naleznete ve vedlejší budově. Další obchody a restaurace jsou v přímé blízkosti rezidence.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat