Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Orée Des Pistes

Francie, Savoie - Maurienne, Les Sybelles

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
2 °C - Jasno
2 °C - Jasno
Cena za osobu od 5 748 Kč

Dostupných: 36 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Bilo 4: 26 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon.

Bilo 5: 32 m² - 1 ložnice s 1 přistýlkou a palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou či vanou, zpravidla balkon.

Trilo 6: 35 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon; některé apartmány jsou dvoupodlažní.

Trilo 8: 44 m² - 1. podlaží apartmánu: 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon; 2. podlaží apartmánu: 1 ložnice s manželskou postelí, kabina s palandou, sociální zařízení (jen WC).

Základní popis pokojů:
pokoj 1 - pokoj s 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 2 - pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 3 - pokoj s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem či se 3 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 4 - pokoj se 2 manželskými postelemi či s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky či se 4 samostatnými lůžky,sociální zařízení zpravidla se sprchouTV, myčka nádobí, mikrovlnka s grilem.

Stravování

Bez stravy.

Popis

Recepce / wi-fi připojení k internetu, restaurace, dětský koutek, úschovna lyží, výtah, vyhrazené parkoviště (počet míst omezen), veřejné parkování v blízkosti.

Sport a zábava

Bazén 11 x 5 m, sauna*, pára* * služby za příplatek.

Poloha

St. Sorlin d'Arves, centrum - 1 km, skiareál St. Sorlin d'Arves - 0 m.

Ostatní

Upřesnění: residence je tvořena 3 sousedícími budovami; všechny níže uvedené služby se nachází v budově centrální; apartmány jsou nabízeny bez rozlišení, tedy bez konkretizace budovy, ve které jsou umístěnyTV, myčka nádobí, mikrovlnka s grilem

  • již po několik sezón velmi oblíbená a žádaná residence
  • ideální poloha u sjezdovky Perrons skiareálu St. Sorlin d'Arves
  • krytý bazén zahrnut v základní ceně pobytu
  • kvalitní apartmány nejžádanějších typologií
  • větší vzdálenost od centra střediska

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat