Vyhledat zájezd

Residence Critérium

Francie, Savoie - Maurienne, Val Cenis

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
25 °C - Možnost deště
25 °C - Možnost deště

Poloha

Val Cenis - lokalita Lanslevillard, centrum lokality Lanslevillard - 700 m, skiareál Val Cenis - 30 m, Residence Chalets de Flambeau - 100 m.

Popis

Recepce / lobby s krbem / wi-fi připojení k internetu, úschovna lyží a lyžařských bot, výtah, veřejné parkoviště (ve vzdálenosti 50 m), garážová stání (1 auto / apartmán); v rámci Residence Critérium je i restaurace se sluneční terasou, minimarket a pekárna.

Sport a zábava

Nabídka Residence Chalets de Flambeau - bazén#* 16 x 6 m s lehátky, dětský bazének#*, vířivka#*, finská sauna#*, pára#*; služby označené # mohou využívat děti do 16 let jen v doprovodu dospělé osoby.

Ubytování

Bilo 4:39 m² - 1 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a případně rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík"), vstupní místnost s případnou palandou, sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon či terasaTrilo 4:45 m² - 1 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, 1 ložnice s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem, sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon či terasa Trilo 6:45 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík"), sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon či terasaQuadrilo 6:59 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, 1 ložnice s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem, sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon či terasa.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

  • residence v tradičním savojském stylu s příjemným posezením na slunečné terase přilehlé restaurace
  • vybavené apartmány přímo u nástupu na lanovku a s dojezdem na lyžích až k residenci
  • bohužel chybějící wellness, ale za poplatek možnost relaxovat v bazénu, sauně či páře sousední Residence Chalets de Flambeau
  • sice dále od centra, ale menší obchod s potravinami a pekárnou přímo v residenci

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Savoie - Maurienne nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat