Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Grand Panorama 1

Francie, Savoie - Maurienne, Valmeinier - Valloire

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
1 °C - Sněžení
1 °C - Sněžení
Cena za osobu od 6 183 Kč

Dostupných: 7 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Valmeinier 1800, centrum - 850 m, skiareál Valmeinier / Valloire - 80 m.

Sport a zábava

Venkovní vyhřívaný bazén 12 x 6 m, sauna*, biliár* * služby za příplatek.

Popis

Recepce / lobby / wi-fi připojení k internetu*, úschovna lyží, výtah, vyhrazené parkoviště (počet míst velmi omezen), veřejné parkování (ve vzdálenosti 100 m), garážová stání* (výška vjezdu 190 cm; počet míst omezen; rezervace nutná předem), půjčovna a servis lyžařského vybavení * služby za příplatek.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Upřesnění: residence je tvořena 4 sousedícími budovami a 17 individuálními chalety; všechny níže uvedené služby se nachází v budově centrální; apartmány jsou nabízeny bez rozlišení, tedy bez konkretizace budovy, ve které jsou umístěnyTV*, myčka nádobí, trouba či mikrovlnka, kávovar, vysavač, wi-fi připojení k internetu* (2 přístroje / apartmán) * služby za příplatek

  • oblíbená moderní residence v savojském stylu z přírodního dřeva a kamenů s břidlicovými střechami
  • ideální poloha vzhledem k lyžařskému areálu s nádherným výhledem do údolí
  • poměrně prostorné a kvalitně vybavené apartmány, letos nově i chalety pro 6 osob
  • relaxační centrum včetně bazénu v základní ceně, sauna za poplatek
  • větší vzdálenost od centra střediska
  • absence nejmenší typologie mono

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Ubytování

Studio 4: 23 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík"), kabina či vstupní místnost s palandou, sociální zařízení, balkon či terasa.

Bilo 4: 25 m² - 1 ložnice s manželskou postelí šíře 140 cm či 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík"), sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon či terasa.

Bilo 6: 35 m² - 1 ložnice s manželskou postelí šíře 140 cm či 2 samostatnými lůžky a případně palandou, kabina s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a případně rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík"), sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon či terasa.

Trilo 6: 35 m² - 1 ložnice s manželskou postelí šíře 140 cm, 1 ložnice s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík"), sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon či terasa.

Trilo 8: 45 m² - 1 ložnice s manželskou postelí šíře 140 cm, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, kabina s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík"), 2x sociální zařízení (1x se sprchou, 1x s vanou, 1 z nich bez WC), balkon či terasa.

Chalet 6: 45 m² - 1 ložnice s manželskou postelí šíře 140 cm, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík"), sociální zařízení se sprchou či vanou, balkon či terasa; chalety jsou dvoupodlažní.TV*, myčka nádobí, trouba či mikrovlnka, kávovar, vysavač, wi-fi připojení k internetu* (2 přístroje / apartmán) * služby za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat