Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Residence Lumieres de Neige

Francie, Savoie - Maurienne, Valmeinier - Valloire

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
15 °C - Možnost deště

Poloha

Valmeinier 1800, centrum - 400 m, skiareál Valmeinier / Valloire - 50 m.

Popis

Recepce / malá lobby / wi-fi připojení k internetu* (jen v budově A), úschovna lyží, výtah, veřejné parkoviště (ve vzdálenosti 50 m), garážová stání* (výška vjezdu 190 cm; počet míst omezen; rezervace nutná předem) * služby za příplatek.

Sport a zábava

Biliár* (jen v budově C), stolní fotbal* (jen v budově C) * služby za příplatek.

Ubytování

Studio 4: 20 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, neuzavřené zvýšené patro v rámci obývacího pokoje s manželskou postelí, sociální zařízení, zpravidla balkon či terasa.

Bilo 5: 24 m² - 1 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky či palandou a případně 1 dalším samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") a případně rozkládacím křeslem na lůžko pro 1 osobu, sociální zařízení se sprchou či vanou, zpravidla balkon či terasa; některé apartmány jsou dvoupodlažní.

Bilo 6: 30 m² - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 malá ložnice či kabina s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, 1x či 2x sociální zařízení se sprchou či vanou, zpravidla balkon či terasa.

Trilo 8: 44 m² - 1 či 2 ložnice s manželskou postelí šíře 140 cm, 1 či 2 kabiny s palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, 2x sociální zařízení (1x se sprchou, 1x s vanou), zpravidla balkon či terasa.TV*, myčka nádobí, trouba či mikrovlnka, kávovar, rychlovarná konvice, topinkovač, wi-fi připojení k internetu* ve většině apartmánů (2 přístroje / apartmán) * služby za příplatek.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Upřesnění: residence je tvořena 3 sousedícími budovami; apartmány jsou nabízeny bez rozlišení, tedy bez konkretizace budovy, ve které jsou umístěnyTV*, myčka nádobí, trouba či mikrovlnka, kávovar, rychlovarná konvice, topinkovač, wi-fi připojení k internetu* ve většině apartmánů (2 přístroje / apartmán) * služby za příplatek

  • již lety prověřená a každoročně velmi žádaná residence po částečné renovaci
  • poloha v blízkosti sjezdovky, ve svahu s pěkným výhledem do údolí
  • finančně velmi příznivá nabídka ubytování
  • pěkné, celkem prostorné a účelně vybavené apartmány
  • minimální zázemí a téměř nulová vybavenost residence pro relaxaci po lyžování

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Savoie - Maurienne nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat