Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Résidence Les Gémeaux

Francie, Savoie - Paradiski, La Plagne

Résidence Les Gémeaux (hlavní fotografie)
 • Résidence Les Gémeaux (fotografie 2)
 • Résidence Les Gémeaux (fotografie 3)
 • Résidence Les Gémeaux (fotografie 4)
 • Résidence Les Gémeaux (fotografie 5)Přejít
  do galerie
Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Doprava Vlastní
Počasí
20 °C – Zataženo
Pobytové zájezdy Lyžařské zájezdy Hory a jezera

Poloha

Na začátku šedesátých let se v La Plagne, ležící mezi údolím Isère a 3 400 m vysokým Dôme de Bellecôte, začalo rozvíjet lyžařské středisko a již o rok později se rozjely první vleky. S postupem času vzniklo několik vesniček různého charakteru okolo Plagne Centre. Po počínajícím kompaktním stylu s mnohými věžáky, nabrala orientace architektů nový směr a byly postaveny i pěkné malé apartmánové osady. A tak tu dnes najdete pradávná velká stavení i malebné dřevěné chalety, každý si tu přijde na své. A to se odráží i ve večerní atmosféře, kdy vás útulné chatky lákají savojskými specialitami, zatímco v barech a na diskotékách vás čeká aktivní zábava. Střediska jsou spojena bezplatným autobusem a částečně lanovkami - a to po celý den až do půlnoci.

Se skipasem "Domaine La Plagne" poznáte skvělé lyžařské středisko s dohromady 135 sjezdovkami, 225 kilometry sjezdovek a 94 lanovkami a vleky mezi 1 207 a 3 250 m. Sjezdovky čtyř nejznámějších vrcholků, totiž Roche de Mio (2 700 m), La Grande Rochette (2 505 m), Les Verdons (2 500 m) a Le Biolley (2 350 m), končí v rozsáhlém údolí La Plagne. Díky tomu se z každého střediska dostanete pohodlně do jakéhokoliv části tohoto vskutku velkého areálu! Absolutním vrcholem je 15 km dlouhá sjezdovka vedoucí z ledovce Bellecôte do Montchavin – do výšky neuvěřitelných 2 000 m! Dvoumístný sedačkový vlek "Traversée", který byl v provozu již 35 let, byl vystřídán čtyřmístnou sedačkovou lanovkou, která vás v budoucnu zaveze pohodlně a bezpečně k náročným sjezdovkám na Bellecôte. Nabídku pak doladí snowboardové areály s u-rampami, boardercrossem a dalšími jinými atrakcemi. V La Plagne se nachází nejdelší zábavná dráha "Fun slope" v Evropě. Začátečníci se mohou zlepšovat na mírných svazích bez stromů, které najdou zejména u Belle Plagne. V centru La Plagne byl vstup do střediska trochu přeorganizován - vykvetl zde nový cvičební terén pro začátečníky a nová zelená sjezdovka a bývalý čtyřmístný sedačkový vlek "Bécoin" byl nahrazen novým šestimístným vlekem. Absolutním zážitkem pro milovníky offpistu sjezdovek budou svahy s hlubokým sněhem. Obzvláště na severní straně ledovce Bellecôte se pro zkušené freeridisty najdou velmi náročné svahy, na nichž si mohou otestovat své dovednosti. S rozšířeným skipasem „Paradiski Illimité“ (viz. lyžařský region) je vám denně k dispozici celkem 425 km sjezdovek v Les Arcs a La Plagne, které jsou spojeny moderním „Vanoise Expressem“! Kromě toho můžete od 6denního skipasu "Paradiski Illimité" využít četných výhod jako např. lyžování navíc v den příjezdu odpoledne, 1x volný vstup do ledovcové jeskyně ve Village Igloo Arc 2000 a mnoho dalšího (viz informace na místě).

Vzdálenost od sjezdovky: 0-100m

Popis

V tradičním stylu zařízená Résidence Les Gémeaux se nachází v Belle Plagne, cca 100 m od lyžařských sjezdovek. Různé možnosti nákupu a restaurace najdete v bezprostřední blízkosti. Ubytování má k dispozici recepci s lyžárnou. Zpoplatněné parkoviště (dle dostupnosti) je zde rovněž k dispozici. Vybavení a stravování Útulná studia a apartmánů mají obývací místnost na spaní s TV, u některých jsou i oddělené ložnice, koupelna nebo sprcha s WC, Wi-Fi (omezená rychlost přenosu), a kuchyňský kout se sporákem, lednicí, kávovarem a myčkou na nádobí. Bez stravování. Na vyžádání je možné si přiobjednat servis čerstvého pečiva (za popl.).

Sport a zábava

Běžky: La Plagne a okolí se chlubí 80 kilometry běžeckých tratí. K tomu se počítají i četné okruhy v jednotlivých střediscích, které jsou ideální pro začátečníky. Běžkařům s obzvláště dobrou kondicí doporučujeme běžeckou trať Champagny-le-Haut v nordickém centru o délce 30 km, která váš den obohatí dech beroucím výhledem na Grand Casse v národním parku La Vanoise. S autobusem se sem dostanete zcela bez problémů. Sousední Les Arcs nabízí dalších 15 km tratí, mezi nimiž vynikají dvě 5 km dlouhé vysokohorské trasy u Les Arcs 1 800 a Les Arcs 2000.

Celkem sjezdovek: 425 km

Modrých sjezdovek: 166 km

Červených sjezdovek: 165 km

Černých sjezdovek: 94 km

Celkem vleků: 148

Ubytování

Studio - 4 os. (cca 23 m²), BS
• obývací místnost na spaní s rozkládací pohovkou a TV

Apartmán - 4 os. (cca 35 m²), BS
• obývací místnost na spaní s pohovkou na spaní, rozkládací pohovkou (vhodná pro děti) a TV
• ložnice se dvěma jednolůžky
• některé jsou mezonety

Apartmán - 5 os. (cca 35 m²), BS
• obývací místnost na spaní s rozkládací pohovkou pro dva, rozkládací pohovkou pro jednoho (vhodná pro děti) a TV
• ložnice s dvoulůžkem
• některé jsou mezonety

Apartmán - 6 os. (cca 49 m²), BS
• obývací místnost na spaní s rozkládací pohovkou po jednoho a další rozkládací pohovkou, která je vhodná pro děti a TV
• ložnice s dvoulůžkem
• výklenek na spaní s patrovou postelí

Apartmán - 7 os. (cca 60 m² ), BS
• obývací místnost na spaní se dvěma rozkládacíma pohovkama pro jednoho, rozkládací pohovkou, která je vhodná pro děti, a TV
• ložnice s dvoulůžkem
• výklenek na spaní s patrovou postelí
• balkon

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

  Důležitá upozornění:
 • U objednávky skipasu "Illimité Paradiski" na 6 a více dní je tento skipas platný jíž den předen před dnem platnosti a to od 12.30 hod

 • U příjezdů ve dnech 08.01./09.01.2022, 15.01./16.01.2022 a 26.03./27.03.2022 obdržíte skipas Illimité Paradiski za zlevněnou cenu, zvolte prosím při objednávkovém procesu skipas Illimité Paradiski.

  Domácí zvířata: domácí zvířata vítána (70 € na týden, bez krmiva, po předložení platného očkovacího průkazu, bojoví psi nejsou povoleni)

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Savoie - Paradiski nebo podobné ubytování .

Mohlo by Vás zajímat

Zobrazit další nabídky

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat