Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Résidence Les Valmonts

Francie, Savoie - Trois Vallées, Les Menuires

Résidence Les Valmonts (hlavní fotografie)
  • Résidence Les Valmonts (fotografie 2)
  • Résidence Les Valmonts (fotografie 3)
  • Résidence Les Valmonts (fotografie 4)
  • Résidence Les Valmonts (fotografie 5)Přejít
    do galerie

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Zájezd je možné koupit hned

Zájezd je vyprodaný

Zájezd je volný

Strava Bez stravy
Ubytování Studio I Apartmán
Termín 8. 4. (So)– 12. 4. (St)
Délka pobytu 5 dní, 4 noci
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 221281021297
Počasí
7 °C – Sněžení
Počasí
7 °C – Sněžení
Cena za osobu od 10 755FM

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Lyžařské zájezdy

Poloha

Les Menuires se nachází v nadmořské výšce 1 850 m v údolí Bellevilletal a díky pěkným ze dřeva a kamene postaveným chaletům a vyvolává tak romantikou představu. Místo je označováno jako "Rodina Plus", neboť je uzpůsobeno rodinám a nabízí řadu nabídek pro děti. Ve srovnání se sousedním střediskem Val Thorens, se v Les Menuires člověk setká s příznivějšími cenami a přesto si tu vychutná vše, co k pořádné zimní dovolené patří - zasněžené sjezdovky, pestrou nabídku aktivit pro volný čas, například ve velkém centru pro sport a wellness o rozloze 4 500 m², stejně jako rozmanitou gastronomickou nabídku!

Skipas "Les Menuires/St. Martin" vám umožní přístup na celých 160 km sjezdovek a k 33 lanovkám a vlekům kolem dokola Les Meuires a Saint Martin. Lyžařské středisko je opravdu velmi rozmanité a má eso v rukávu jak pro začátečníky tak i pro lehce pokročilé. I několik svahů s hlubokým sněhem čeká na návštěvu svých fanoušků. Panorama které se vám tu nabídne je opravdu jedinečné a vychutnat si jej lze takřka odkudkoliv, neboť středisko nabízí hned několik vrcholků nedaleko 3 000 m n.m., například Le Mont de la Chambre (2 850 m) nebo Le Roc des 3 Marches (2 704 m). V Point de la Masse (2.804 m) na Vás čekají náročné sjezdy jako "Dame Blanche", ale také skvělé sjezdovky vyšší úrovně jako sjezd do údolí směr St.Martin. Od zimní sezóny 2015/2016 je možnost sjezdu až do údolí, pro všechny lyžařské úrovně, vede zde pouze modrá sjezdovka "La Bouquetin". 12 km dlouhý sjezd Cime de Caron je nejdelším sjezdem Les 3 Vallées v Les Menuires. Pro zastánce jednoho prkna si areál také připravil perfektní podmínky. Mezi částmi obce La Coisette a Les Bruyères najdete u-rampu, quartes a pyramidu. I boardercross je tu a sice u La Becca. O vaše ratolesti bude prima postaráno v dětských vesničkách Piou Piou v La Croisette a Les Bruyères, kde si mohou užít jejich první pokusy na lyžích. Od zimní sezóny 2018/19 nabízí lyžařské středisko několik inovací. Dne 8. prosince 2018 se například koná první "Les Menuires 24-hodinkovka" jakožto uvítací událost. K dispozici jsou slavnostní aktivity, a to po celých 24 hodin, pro všechny věkové a dovednostní úrovně. Kromě toho se budou konat výlety na sněžnicích za svitu Měsíce a sjezd s pochodněmi pro děti od 3 let a bude otevřen i labyrint "Schneearena". Také lyžaři provozující skialpinismus se mohou letos těšit na některé nové trasy. Kromě toho je lyžařské středisko vybaveno několika kamerami, které dokáží zaznamenávat vaši jízdu na různých trasách. Tuto možnost máte např. v nové Pixel Area ve snowparku. Pokud byste si chtěli udělat selfie na vleku, můžete si ji snadno pořídit na sedačkové lanovce Saint Martin Express. Zde budete vyfotografováni na cestě nahoru, takže stačí už jen popustit uzdu své kreativitě. Navíc v posledních letech byla kapacita vleků navýšena díky investicím ve výši přibližně 9,5 milionu eur.

Vzdálenost od sjezdovky: 0 - 50 m

Popis

Résidence Les Valmonts, která se skládá ze dvou budov, se nachází v klidné části střediska Les Bruyères. Ubytování nabízí při dobrých sněhových podmínkách přímý přístup na sjezdovky a také lanovka Télécabine des Bruyères je v bezprostřední blízkosti. Restaurace a supermarkety jsou odtud jen cca 100 m a shuttle servis Vás zdarma odveze na různá místa. K vybavení patří recepce a lyžařské boxy (jeden na apartmán). Bezplatné parkoviště v bezprostřední blízkosti (dle dostupnosti). Vybavení/stravování Komfortní apartmány mají koupelnu nebo sprchu s WC, fén na vlasy (bezplatně k zapůjčení na recepci, dle dostupnosti), TV a také kompletně vybavenou kuchyňskou linku mimo jiné se sporákem, myčkou nádobí a lednicí a balkon nebo terasu. Bez stravování. Servis čerstvého pečiva lze přiobjednat na místě za poplatek.

Sport a zábava

Běžky: Běžkování v 3 Vallées? Žádný problém! V celém regionu je vám k dispozici okolo 119 km tras pro běžkaře, z nichž 28 probíhá u Les Menuires mezi 1 450 a 1 850 m n.m. a nabízí především náročnější stupeň obtížnosti. Trasy vedou podél údolí Belleville a okouzlí vás mimo jiné i nádhernými výhledy na okolní vrcholky. Nejdelší trasa pro pokročilé běžkaře je "Le Doron", míří si to celých 21 km z 1 400 na 1 650 m n.m.! V sousedních střediscích Méribel a Courchevel najdete také vysokohorské trasy, které vás zavedou až do 2 300 m n.m.

Celkem sjezdovek: 600 km

Modrých sjezdovek: 312 km

Červených sjezdovek: 216 km

Černých sjezdovek: 72 km

Celkem vleků: 159

Ubytování

Apartmán - 4 os. (cca 25 m²), BS
• obývací místnost na spaní s jednolůžkem a rozkládací pohovkou (vhodná pro děti) a s TV
• ložnice se dvěma jednolůžky
• oddělené WC
• balkon nebo terasa

Apartmán - 6 os. (cca 40 m²), BS
• obývací místnost na spaní s pohovkou na spaní pro dva a TV
• ložnice s dvoulůžkem nebo dvěma jednolůžky
• ložnice se dvěma jednolůžky nebo patrovou postelí
• oddělené WC
• balkon nebo terasa

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Domácí zvířata: domácí zvířata vítána (70 € na týden, bez krmiva, po předložení platného očkovacího průkazu, bojoví psi nejsou povoleni)

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 37 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 37 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 8. 4. – 10. 4. (3 dny)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 7 325 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 7 325 Kč
Přidat k porovnání 8. 4. – 11. 4. (4 dny)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 8 796 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 8 796 Kč
Přidat k porovnání 8. 4. – 12. 4. (5 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 10 755 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 10 755 Kč
Přidat k porovnání 8. 4. – 13. 4. (6 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 13 695 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 13 695 Kč
Přidat k porovnání 8. 4. – 15. 4. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 17 861 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 17 861 Kč
Přidat k porovnání 9. 4. – 11. 4. (3 dny)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 7 080 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 7 080 Kč
Přidat k porovnání 9. 4. – 12. 4. (4 dny)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 8 551 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 8 551 Kč
Přidat k porovnání 9. 4. – 13. 4. (5 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 10 510 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 10 510 Kč
Přidat k porovnání 9. 4. – 14. 4. (6 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 13 450 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 13 450 Kč
Přidat k porovnání 9. 4. – 16. 4. (8 dní)
Vlastní Bez stravy
Vlastní Bez stravy od 17 371 Kč FM Rezervovat Pokračovat
FM od 17 371 Kč

Poloha

Les Menuires se nachází v nadmořské výšce 1 850 m v údolí Bellevilletal a díky pěkným ze dřeva a kamene postaveným chaletům a vyvolává tak romantikou představu. Místo je označováno jako "Rodina Plus", neboť je uzpůsobeno rodinám a nabízí řadu nabídek pro děti. Ve srovnání se sousedním střediskem Val Thorens, se v Les Menuires člověk setká s příznivějšími cenami a přesto si tu vychutná vše, co k pořádné zimní dovolené patří - zasněžené sjezdovky, pestrou nabídku aktivit pro volný čas, například ve velkém centru pro sport a wellness o rozloze 4 500 m², stejně jako rozmanitou gastronomickou nabídku!

Skipas "Les Menuires/St. Martin" vám umožní přístup na celých 160 km sjezdovek a k 33 lanovkám a vlekům kolem dokola Les Meuires a Saint Martin. Lyžařské středisko je opravdu velmi rozmanité a má eso v rukávu jak pro začátečníky tak i pro lehce pokročilé. I několik svahů s hlubokým sněhem čeká na návštěvu svých fanoušků. Panorama které se vám tu nabídne je opravdu jedinečné a vychutnat si jej lze takřka odkudkoliv, neboť středisko nabízí hned několik vrcholků nedaleko 3 000 m n.m., například Le Mont de la Chambre (2 850 m) nebo Le Roc des 3 Marches (2 704 m). V Point de la Masse (2.804 m) na Vás čekají náročné sjezdy jako "Dame Blanche", ale také skvělé sjezdovky vyšší úrovně jako sjezd do údolí směr St.Martin. Od zimní sezóny 2015/2016 je možnost sjezdu až do údolí, pro všechny lyžařské úrovně, vede zde pouze modrá sjezdovka "La Bouquetin". 12 km dlouhý sjezd Cime de Caron je nejdelším sjezdem Les 3 Vallées v Les Menuires. Pro zastánce jednoho prkna si areál také připravil perfektní podmínky. Mezi částmi obce La Coisette a Les Bruyères najdete u-rampu, quartes a pyramidu. I boardercross je tu a sice u La Becca. O vaše ratolesti bude prima postaráno v dětských vesničkách Piou Piou v La Croisette a Les Bruyères, kde si mohou užít jejich první pokusy na lyžích. Od zimní sezóny 2018/19 nabízí lyžařské středisko několik inovací. Dne 8. prosince 2018 se například koná první "Les Menuires 24-hodinkovka" jakožto uvítací událost. K dispozici jsou slavnostní aktivity, a to po celých 24 hodin, pro všechny věkové a dovednostní úrovně. Kromě toho se budou konat výlety na sněžnicích za svitu Měsíce a sjezd s pochodněmi pro děti od 3 let a bude otevřen i labyrint "Schneearena". Také lyžaři provozující skialpinismus se mohou letos těšit na některé nové trasy. Kromě toho je lyžařské středisko vybaveno několika kamerami, které dokáží zaznamenávat vaši jízdu na různých trasách. Tuto možnost máte např. v nové Pixel Area ve snowparku. Pokud byste si chtěli udělat selfie na vleku, můžete si ji snadno pořídit na sedačkové lanovce Saint Martin Express. Zde budete vyfotografováni na cestě nahoru, takže stačí už jen popustit uzdu své kreativitě. Navíc v posledních letech byla kapacita vleků navýšena díky investicím ve výši přibližně 9,5 milionu eur.

Vzdálenost od sjezdovky: 0 - 50 m

Popis

Résidence Les Valmonts, která se skládá ze dvou budov, se nachází v klidné části střediska Les Bruyères. Ubytování nabízí při dobrých sněhových podmínkách přímý přístup na sjezdovky a také lanovka Télécabine des Bruyères je v bezprostřední blízkosti. Restaurace a supermarkety jsou odtud jen cca 100 m a shuttle servis Vás zdarma odveze na různá místa. K vybavení patří recepce a lyžařské boxy (jeden na apartmán). Bezplatné parkoviště v bezprostřední blízkosti (dle dostupnosti). Vybavení/stravování Komfortní apartmány mají koupelnu nebo sprchu s WC, fén na vlasy (bezplatně k zapůjčení na recepci, dle dostupnosti), TV a také kompletně vybavenou kuchyňskou linku mimo jiné se sporákem, myčkou nádobí a lednicí a balkon nebo terasu. Bez stravování. Servis čerstvého pečiva lze přiobjednat na místě za poplatek.

Sport a zábava

Běžky: Běžkování v 3 Vallées? Žádný problém! V celém regionu je vám k dispozici okolo 119 km tras pro běžkaře, z nichž 28 probíhá u Les Menuires mezi 1 450 a 1 850 m n.m. a nabízí především náročnější stupeň obtížnosti. Trasy vedou podél údolí Belleville a okouzlí vás mimo jiné i nádhernými výhledy na okolní vrcholky. Nejdelší trasa pro pokročilé běžkaře je "Le Doron", míří si to celých 21 km z 1 400 na 1 650 m n.m.! V sousedních střediscích Méribel a Courchevel najdete také vysokohorské trasy, které vás zavedou až do 2 300 m n.m.

Celkem sjezdovek: 600 km

Modrých sjezdovek: 312 km

Červených sjezdovek: 216 km

Černých sjezdovek: 72 km

Celkem vleků: 159

Ubytování

Apartmán - 4 os. (cca 25 m²), BS
• obývací místnost na spaní s jednolůžkem a rozkládací pohovkou (vhodná pro děti) a s TV
• ložnice se dvěma jednolůžky
• oddělené WC
• balkon nebo terasa

Apartmán - 6 os. (cca 40 m²), BS
• obývací místnost na spaní s pohovkou na spaní pro dva a TV
• ložnice s dvoulůžkem nebo dvěma jednolůžky
• ložnice se dvěma jednolůžky nebo patrovou postelí
• oddělené WC
• balkon nebo terasa

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

Domácí zvířata: domácí zvířata vítána (70 € na týden, bez krmiva, po předložení platného očkovacího průkazu, bojoví psi nejsou povoleni)

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat