Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Rezidence Les Menuires

Francie, Savoie - Trois Vallées, Les Menuires

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
24 °C - Jasno

Ubytování

Studio ST3** (1 místnost, cca 18 m2) v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby nebo palanda a 1 lůžko, koupelna s WC. Studio ST4** (1 místnost, 18–24 m2), v obývací části s kuch. a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby, v předsíni či spacím koutě palanda, koupelna, WC (většinou oddělené). Apartmán AP4C** (1 místnost + kabina, 21–24 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby, v menší oddělené ložnici ev. kabině palanda nebo rozkládací gauč pro 2 osoby, koupelna s WC . Apartmán AP6C** (2 místnosti + kabina ev. mezonet, 26–33 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby, v menší oddělené ložnici rozkládací gauč pro 2 osoby event. palanda, v předsíni/kabině palanda (možno v mezonetu), koupelna s WC. Popis je orientační. Odlišnosti v rozložení a charakteru postelí a půdorysu možné. Interiér dle vkusu soukromého majitele.

Stravování

Vlastní.

Poloha

Les Menuires, sousedící čtvrtě Bruyeres, Bouquetins a Reberty 1850, v blízkosti sjezdovky a lanovek (cca 50–200 m), cca 100–150 m od obchodů, nedaleko zastávky skibusu do centra střediska.

Popis

Privátní ubytování standardní kvality blízko sjezdovky
Studio a apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, el. plotýnky, trouba či mikrovlnka, někdy myčka nádobí), většinou balkon; za příplatek: dětská postýlka/židle 25 €/týden, pes 35 €, 2 ručníky 6,50 €, kryté parkoviště 47 €. V některých rezidencích je přístup k WiFi zdarma (na vyžádání v CK). Rezidence: lyžárna, výtah, venkovní parkoviště.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Savoie - Trois Vallées nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat