Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Residence Hameau du Mottaret

Francie, Savoie - Trois Vallées, Méribel-Mottaret

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
12 °C - Skoro zataženo
12 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 9 590 Kč

Dostupných: 31 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ostatní

Upřesnění: jedná se o komplex několika vzájemně propojených budov; převážná většina níže uvedených služeb se nachází v budově hlavní; apartmány jsou nabízeny bez rozlišení, tedy bez konkretizace budovy, ve které jsou umístěnyTV*, myčka nádobí (s výjimkou typologie mono 3), trouba či mikrovlnka (s výjimkou typologie mono 3) * služby za příplatek

  • strategická výchozí pozice v prostředním ze Tří Údolí
  • výborná poloha vzhledem k přístupu na svahy Saulire a Mont du Vallon
  • nová šestimístná sedačka a rozšířené možnosti pro děti a začátečníky přímo u residence
  • vzhledem k obvyklé ceně ubytování v dané lokalitě více než zajímavé finanční podmínky
  • široká nabídka různých typologií apartmánů
  • minimální zázemí a chybějící relaxační centrum
  • starší residence, ale apartmány pro 4 a 6 osob po celkové renovaci
  • jednoduše, ale účelně zařízené apartmány

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Poloha

Mottaret 1800, centrum - max. 500 m, skiareál Vallée du Méribel - max. 30 m.

Ubytování

Mono 3: 18 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") a 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení; apartmány jsou zpravidla situovány v přízemí.

Mono 4: 27 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem a 4 samostatnými lůžky či rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") a 2 samostatnými lůžky, pokoj se dá rozdělit zašupovací stěnou na 2 části, sociální zařízení se sprchou či vanou, zpravidla balkon.

Bilo 5: 30 m² - 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou a případně 1 dalším samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") a případně 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení se sprchou či vanou, zpravidla balkon.

Bilo 6: 40 m² - 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 samostatnými lůžky, neuzavřené zvýšené patro v rámci obývacího pokoje s palandou, 2x sociální zařízení (1x se sprchou, 1x s vanou), zpravidla balkon.

Trilo 7: 43 m² - 1. podlaží apartmánu: 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík"), sociální zařízení s vanou, zpravidla balkon; 2. podlaží apartmánu: 1 ložnice s 1 samostatným lůžkem a palandou, sociální zařízení.

Základní popis pokojů:
pokoj 1 - pokoj s 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 2 - pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 3 - pokoj s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem či se 3 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 4 - pokoj se 2 manželskými postelemi či s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky či se 4 samostatnými lůžky,sociální zařízení zpravidla se sprchouTV*, myčka nádobí (s výjimkou typologie mono 3), trouba či mikrovlnka (s výjimkou typologie mono 3) * služby za příplatek.

Popis

Recepce / wi-fi připojení k internetu*, bar, úschovna lyží, místnost pro úschovu zavazadel, výtah, veřejné parkoviště (ve vzdálenosti max. 50 m), veřejné garáže* (ve vzdálenosti max. 100 m), garážová stání*, pračka* / možnost žehlení * služby za příplatek.

Sport a zábava

Biliár* * služby za příplatek.

Stravování

Bez stravy.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat