Vyhledat zájezd

Residence Cheval Blanc

Francie, Savoie - Trois Vallées, Val Thorens

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
24 °C - Oblačno
24 °C - Oblačno

Poloha

Val Thorens, centrum - 100 m, skiareál Val Thorens - 0 m, Residence Village Montana - 10 m.

Popis

Recepce, restaurace , bar, lyžárna, výtah, parkoviště a garáže za popl.(ve vzdálenosti 150 m), pračka za popl., 2x půjčovna a servis lyžařského vybavení, lyžařská škola, obchod, ranní donáška pečiva., v Residenci Village Montana za popl. sauna, pára, hydromasážní sprcha a masáže.

Ubytování

Bilo 4 typ A - 27 m² - 1 ložnice s manž.postelí či rozkl.gaučem typu "šuplík" pro 2 oddělená stěnou, obývací pokoj s kuch.koutem a rozkl.gaučem typu "šuplík" pro 2, soc.zař.,TV sat., telefon, trezor, myčka nádobí, trouba, mikrovlnka, kávovar, wi-fi, balkon bilo 6 typ A - 33 m² - 1 ložnice s manž.postelí či rozkl.gaučem typu "šuplík" pro 2 oddělená stěnou, kabina s palandou, obývací pokoj s kuch.koutem a rozkl.gaučem typu "šuplík" pro 2, soc.zař., TV sat., telefon, trezor, myčka nádobí, trouba, mikrovlnka, kávovar, wi-fi balkon.

Stravování

Bez stravování.

Ostatní

Tipy pro správnou volbu: kvalitní residence s ideální polohou v bezprostřední blízkosti sjezdovky a zároveň i poblíž centra účelně zařízené a prakticky vybavené apartmány široké zázemí včetně nabídky relaxačního centra v sousední Residenci Village Montana, bohužel však za poplatek a bez bazénu.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Savoie - Trois Vallées nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat