Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Priv. apartmány Val Thorens

Francie, Savoie - Trois Vallées, Val Thorens

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
8 °C - Oblačno
8 °C - Oblačno
Cena za osobu od 8 790 Kč

Dostupných: 18 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Val Thorens, centrum - max. 500 m, skiareál Val Thorens - max. 100 m.

Popis

Úschovna lyží, výtah, veřejné parkoviště* (ve vzdálenosti max. 1,5 km), veřejné garáže* (ve vzdálenosti max. 800 m), případně další dle konkrétní ubytovací kapacity * služby za příplatek.

Ubytování

Mono 2: 18 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou či vanou, zpravidla balkon.

Mono 3: 20 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky a případně 1 dalším samostatným lůžkem, případná vstupní místnost s 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení se sprchou či vanou, zpravidla balkon či terasa.

Studio 4 typ A: 23 m² - obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, vstupní místnost s palandou, sociální zařízení se sprchou či vanou, zpravidla balkon či terasa.

Studio 4 typ B: 24 m² - kabina s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou či vanou, zpravidla balkon.

Bilo 4: 27 m² - 1 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou či vanou, zpravidla balkon.

Bilo 6: 35 m² - 1 ložnice s manželskou postelí či 2 palandami, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby (možno i typ "šuplík") či 2 samostatnými lůžky, případná vstupní místnost s palandou, sociální zařízení se sprchou či vanou, zpravidla balkon či terasa.

Poznámka: vzhledem ke skutečnosti, že se jedná o více než 100 privátních apartmánů v rámci několika desítek apartmánových domů, je popis viz výše jen orientační, resp. vystihuje nejčastější varianty co do prostornosti apartmánů i skladby a charakteru jednotlivých lůžek.

Základní popis pokojů:
pokoj 1 - pokoj s 1 samostatným lůžkem, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 2 - pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 3 - pokoj s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem či se 3 samostatnými lůžky, sociální zařízení zpravidla se sprchou
pokoj 4 - pokoj se 2 manželskými postelemi či s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky či se 4 samostatnými lůžky,sociální zařízení zpravidla se sprchouTV*, zpravidla myčka nádobí (s výjimkou typologie mono 2 a 3), trouba či mikrovlnka, případně další dle konkrétního apartmánu * služby za příplatek.

Stravování

Bez stravy.

Ostatní

TV*, zpravidla myčka nádobí (s výjimkou typologie mono 2 a 3), trouba či mikrovlnka, případně další dle konkrétního apartmánu * služby za příplatek

  • na poměry Val Thorens zajímavé finanční podmínky
  • naprostá většina ubytování položena v centru střediska přímo u sjezdovek
  • široká nabídka nejžádanějších typologií apartmánů
  • chybějící širší zázemí včetně nabídky aktivního odpočinku po lyžování
  • v některých případech méně prostorné pokoje a jednoduché vybavení
  • neřešitelné ubytování skupin v rámci jedné residence

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat