Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Rezidence Val Thorens

Francie, Savoie - Trois Vallées, Val Thorens

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
21 °C - Oblačno

Poloha

Rezidence se soukromými pokoji standardní kvality jsou rozmístěné po celém středisku, vždy poblíž vleků nebo sjezdovky. Konkrétní rezidence či ST/AP*** lze ev. vyžádat.

Popis

Soukromá studia a apartmány s výhodnou polohou v blízkosti sjezdovek
Studio a apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, lednice, el. plotýnky, trouba, event. myčka nádobí), většinou balkon, interiér dle vkusu soukromého majitele, odlišnosti možné i v rozložení postelí a půdorysu;za příplatek: ručníky 8 €/sada/os., TV 49 €/týden, dětská postýlka 30 € (rezervace předem), pes 30 €. Rezidence: ve většině rezidencí výtah a lyžárna; za příplatek: veřejné parkoviště ve středisku cca 72–79 €/týden (doporučujeme rezervaci a platbu předem na www.valthoparc.com).

Ubytování

Studio ST2** (1 místnost, 17–22 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem dvě lůžka nebo rozkládací gauč pro 2 osoby, koupelna s WC. Studio ST3** (1 místnost, 19–24 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby nebo 2 samostatná lůžka (ev. palanda) + 3. lůžko možno i v předsíni, koupelna s WC. Studio ST4C** (1 místnost + kabina, 24–29 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby nebo 2 samostatná lůžka (ev. palanda), ve spacím koutě/kabině palanda (možno i 2 samostatná lůžka nebo dvoulůžko), koupelna s WC. Apartmán AP4** (2 místnosti, 27–35 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 osoby nebo 2 samostatná lůžka, oddělená dvoulůžková ložnice (možno i palanda), koupelna, WC oddělené. Apartmán AP6** (2 místnosti, 35–40 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby, oddělená dvoulůžková ložnice, v předsíni palanda nebo varianta: v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro dvě osoby, oddělený 4lůžkový pokoj (možno i 2 palandy), koupelna, WC.

Stravování

Vlastní.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francie v lokalitě Savoie - Trois Vallées nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat