Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Tikehau Pearl Beach Resort/Intercontinental Resort

Francouzská Polynésie, Kombinace destinací

Strava Dle programu
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Exotické zájezdy Pobyty u moře Pobytové zájezdy

Poloha

Tikehau Pearl Beach Resort ****, Tikehau: Klidný hotel na malém atolu Tikehau stranou od mas turistů, vzálenost k letišti 2 km, vzdálenost k přístavišti 15 km.
Intercontinental Resort **** Tahiti: Hotel ukrytý v klidné tropické zahradě na západním pobřeží ostrova Tahiti leží 7 km od centra města.

Sport a zábava

Tikehau Pearl Beach Resort ****, Tikehau: Vodní sporty (kajaky, vybavení na šnorchlování), půjčovna kol, taneční a hudební představení (některé dny), potápěčské centrum (za poplatek).
Intercontinental Resort **** Tahiti: Aquaaerobik, šnorchlování, taneční, hudební představení a jiný kulturní program (jen některé dny).

Ubytování

Tikehau Pearl Beach Resort ****, Tikehau: Koupelna se sprchou a WC, vana (jen některé pokoje), ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, TV/Satelit, DVD, CD/rádio (jen některé pokoje), minibar, fén, telefon, wi-fi internet.
Intercontinental Resort **** Tahiti: Koupelna s WC, TV, Pay-Per-View, CD/rádio klimatizace, telefon, balkón nebo terasa, trezor, kávovar, minibar, fén, wi-fi/internet (za poplatek).Golfové hřiště ve vzdálenosti 30 km.

Stravování

Tikehau Pearl Beach Resort ****, Tikehau: Snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek.
Intercontinental Resort **** Tahiti: Snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odbavení na letišti Praha - Ruzyně 1,5 hod. před odletem.

Den 2: TAHITI - TIKEHAU: Přílet na Tahiti do hlavního města Papeete, uvítání na letišti a transfer na vnitrostátní letiště. Přelet na atol Tikehau s leteckou společ ností Air Tahiti. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na koupání.

Den 3: OSTROV TIKEHAU: Snídaně. Pobyt na atolu Tikehau, který nabízí prožití klidné, nerušené dovolené. Možnost fakultativních výletů..

Den 8: PŘÍLET DO PAPEETE: Snídaně. Transfer na letiště a přelet zpět na ostrov Tahiti. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na prohlídku hlavního města Papeete.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Popis

Tikehau Pearl Beach Resort ****, Tikehau: Restaurace, bar, turistické centrum, směnárna, business centrum, obchod se suvenýry, bazén, wellness.
Intercontinental Resort **** Tahiti: 2 restaurace (tematické tahitské večery), 3 bary, 2 bazény, vířivka, turistické centrum, obchody se suvenýry, směnárna, business centrum, půjčovna kol, skútrů a automobilů.Privátní hotelová pláž s černým vulkanickým pískem.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francouzská Polynésie v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat