Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Le Maitai Bora Bora/Manava Suite Resort

Francouzská Polynésie, Kombinace destinací

Strava Dle programu
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Luxusní dovolená Exotické zájezdy

Poloha

Le Maitai Bora Bora ***, Bora Bora: Hotel se nacháhzí na západní straně poblíž mysu Matira Point 12 km od letiště a 7 km od přístavu a zároveň centra ostrova – městečka Vaitape.
Manava Suite Resort *** , Tahiti: Hotel se nachází na západním pobřeží ostrova Tahiti cca 6 km od letiště a 10 km od centra Papeete.

Ubytování

Le Maitai Bora Bora ***, Bora Bora: Koupelna se sprchou a WC, ventilátor (jen některé pokoje), klimatizace, trezor, kávovar (jen některé pokoje), některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, minibar, fén, telefon, wi-fi internet.
Manava Suite Resort *** , Tahiti: Koupelna s WC, vana, ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, minibar, lednička, fén, telefon, wi-fi/internet.Golfové hřiště ve vzdálenosti 25 km.

Stravování

Le Maitai Bora Bora ***, Bora Bora: Snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek.
Manava Suite Resort *** , Tahiti: Snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení na letišti 1,5 hodiny před odletem.

Den 2: TAHITI - BORA BORA: Přílet na Tahiti do hlavního města Papeete, uvítání na letišti a transfer na vnitrostátní letiště. Přelet na ostrov Bora Bora s leteckou společností Air Tahiti. Ostrov Bora Bora se nachází uprostřed nád herné blankytně modré laguny s překrásnými plážemi s jemným bílým pískem. Transfer do hotelu, ubytování. Volno.

Den 3: POBYT NA BORA BORA: Snídaně. Pobyt na ostrově Bora Bo ra, vzdáleného 240 km severně od Papeete. Volno na koupání, opalo vá ní či šnor chlování. Zdejší laguny jsou pro svou barevnou pestrost po klá dány za jedny z nejkrásněj ších na světě, proto také každoroč ně navštěvu je Bora Bora řada osob nos tí umělec kého, kultur ního i spo le čenské ho živo ta. Možnost fakul tativních výletů - k nezapomenu tel ným zážitkům patří výlet s kr me ním žraloků a rejnoků či pro jížď ka kolem tohoto os trova, jež měří po obvodu pouze 32 km.

Den 8: PŘELET DO PAPEETE: Snídaně. Transfer na letiště a přelet na ostrov Tahiti. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na prohlídku Papeete.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Popis

Le Maitai Bora Bora ***, Bora Bora: 2 restaurace, 2 bary, směnárna, turistické centrum, půjčovna skútrů a automobilů, půjčovna kol, obchody se suvenýry.Privátní hotelová pláž s jemným bílým pískem.
Manava Suite Resort *** , Tahiti: Restaurace, 2 bary, nádherný bazén, turistické centrum, směnárna, internet, wellness centrum, půjčovna kol, skútrů a automobilů.Bez pláže.

Sport a zábava

Le Maitai Bora Bora ***, Bora Bora: Kajaky, vybavení na šnorchlování, taneční a hudební představení, tradiční tahitská hostina (jen některé dny).
Manava Suite Resort *** , Tahiti: Vodní sporty (šnorchlování, kajak), taneční a hudební představení (jen některé dny), za poplatek: potápění, výlety za delfíny, rybaření.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francouzská Polynésie v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat