Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Relais Mahana/Manava Suite Resort

Francouzská Polynésie, Kombinace destinací

Strava Dle programu
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Exotické zájezdy

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení na letišti 1,5 hod. před odletem.

Den 2: TAHITI - HUAHINE: Přílet na Tahiti do hlavního města Papeete, uvítání na letišti a transfer na vnitrostátní letiště. Přelet na ostrov Huahine s leteckou společností Air Tahiti. Ostrov Huahine se stejně jako nedaleký ostrov Bora Bora nachází uprostřed nádherné blankytně modré laguny s překrásnými plážemi s jemným bílým pískem. Transfer do hotelu, ubytování. Volno.

Den 3: HUAHINE: Snídaně. Pobyt na ostrovech Huahi ne (Huahine Nui - velký a Huahine Iti - malý), vzdálených 175 km severně od Papeete. Volno na koupání, opalování či šnorchlování. Na rozdíl od ostrovů Bora Bora či Moorea, na ostrovech Huahine je menší kapacita hotelů a tím klidnější prostředí na nerušenou dovole nou než na okolních, známějších ostrovech. Možnost fakultativních výletů - projížďka kolem os tro va či výlet džípem do tropického pralesa.

Den 8: PŘÍLET DO PAPEETE: Snídaně. Transfer na letiště a přelet zpět na ostrov Tahiti. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na prohlídku Pa peete.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Poloha

Relais Mahana ***, Huahine: Oblíbený hotel ležící na jižním cípu ostrova skvěle zapadá do mírumilovné atmosféry ostrova Huahine. Od letiště i přístavu je vzdálen 22 km.
Manava Suite Resort *** , Tahiti: Hotel se nachází na západním pobřeží ostrova Tahiti cca 6 km od letiště a 10 km od centra Papeete.

Popis

Relais Mahana ***, Huahine: Restaurace, bar, turistické a centrum, směnárna, prodej suvenýrů, půjčovna skútrů a automobilů, bazén, internet (za poplatek).Nádherná pláž s bílým korálovým pískem.
Manava Suite Resort *** , Tahiti: Restaurace, 2 bary, nádherný bazén, turistické centrum, směnárna, internet, wellness centrum, půjčovna kol, skútrů a automobilů.Bez pláže.

Sport a zábava

Relais Mahana ***, Huahine: Vodní sporty (šnorchlování, kajak), petanque, taneční a hudební představení, tradiční tahitská hostina (jen některé dny).
Manava Suite Resort *** , Tahiti: Vodní sporty (šnorchlování, kajak), taneční a hudební představení (jen některé dny), za poplatek: potápění, výlety za delfíny, rybaření.

Ubytování

Relais Mahana ***, Huahine: Koupelna se sprchou a WC, ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, minibar, lednička, fén, telefon.
Manava Suite Resort *** , Tahiti: Koupelna s WC, vana, ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, minibar, lednička, fén, telefon, wi-fi/internet.Golfové hřiště ve vzdálenosti 25 km.

Stravování

Relais Mahana ***, Huahine: Snídaně formou bufetu, polopenze za příplatek (plná penze nelze).
Manava Suite Resort *** , Tahiti: Snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francouzská Polynésie v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat