Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Sofitel Bora Bora Private Island/Manava Suite Resort

Francouzská Polynésie, Kombinace destinací

Strava Dle programu
Ubytování Hotel
Doprava Letecká
Pobyty u moře Pobytové zájezdy Luxusní dovolená Exotické zájezdy

Ubytování

Sofitel Bora Bora Private Island ****, Bora Bora: Koupelna se sprchou a WC, ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, minibar, fén, telefon.
Manava Suite Resort *** , Tahiti: Koupelna s WC, vana, ventilátor, klimatizace, trezor, kávovar, některé pokoje jsou přizpůsobeny handicapovaným hostům, TV/Satelit, DVD, CD/rádio, minibar, lednička, fén, telefon, wi-fi/internet.Golfové hřiště ve vzdálenosti 25 km.

Poloha

Sofitel Bora Bora Private Island ****, Bora Bora: Hotel na ostrůvku ležícím na dohled od „mateřského" resortu na hlavním ostrově, mezi ostrůvkem a hlavním resortem jezdí lodní doprava.
Manava Suite Resort *** , Tahiti: Hotel se nachází na západním pobřeží ostrova Tahiti cca 6 km od letiště a 10 km od centra Papeete.

Popis

Sofitel Bora Bora Private Island ****, Bora Bora: Bar, 2 restaurace, směnárna, turistické centrum, půjčovna skútrů a automobilů, obchod se suvenýry, bazén, vířivka.Privátní hotelová pláž s jemným bílým pískem.
Manava Suite Resort *** , Tahiti: Restaurace, 2 bary, nádherný bazén, turistické centrum, směnárna, internet, wellness centrum, půjčovna kol, skútrů a automobilů.Bez pláže.

Sport a zábava

Sofitel Bora Bora Private Island ****, Bora Bora: Potápěčské centrum, kajaky, vybavení na šnorchlování, petanque (pouze hlavní ostrov), taneční a hudební představení (některé dny).
Manava Suite Resort *** , Tahiti: Vodní sporty (šnorchlování, kajak), taneční a hudební představení (jen některé dny), za poplatek: potápění, výlety za delfíny, rybaření.

Stravování

Sofitel Bora Bora Private Island ****, Bora Bora: Snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek.
Manava Suite Resort *** , Tahiti: Snídaně formou bufetu, polopenze/plná penze za příplatek.

Program

Den 1: ODLET Z PRAHY: Odlet z letiště Praha - Ruzyně. Odbavení na letišti 1,5 hodiny před odletem.

Den 2: TAHITI - BORA BORA: Přílet na Tahiti do hlavního města Papeete, uvítání na letišti a transfer na vnitrostátní letiště. Přelet na ostrov Bora Bora s leteckou společností Air Tahiti. Ostrov Bora Bora se nachází uprostřed nád herné blankytně modré laguny s překrásnými plážemi s jemným bílým pískem. Transfer do hotelu, ubytování. Volno.

Den 3: POBYT NA BORA BORA: Snídaně. Pobyt na ostrově Bora Bo ra, vzdáleného 240 km severně od Papeete. Volno na koupání, opalo vá ní či šnor chlování. Zdejší laguny jsou pro svou barevnou pestrost po klá dány za jedny z nejkrásněj ších na světě, proto také každoroč ně navštěvu je Bora Bora řada osob nos tí umělec kého, kultur ního i spo le čenské ho živo ta. Možnost fakul tativních výletů - k nezapomenu tel ným zážitkům patří výlet s kr me ním žraloků a rejnoků či pro jížď ka kolem tohoto os trova, jež měří po obvodu pouze 32 km.

Den 8: PŘELET DO PAPEETE: Snídaně. Transfer na letiště a přelet na ostrov Tahiti. Transfer do hotelu, ubytování. Volno na prohlídku Papeete.

Den 9: ODLET DO PRAHY: Snídaně. Transfer na letiště a odlet do Prahy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Francouzská Polynésie v lokalitě Kombinace destinací nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat